Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż tylnej półki sedan - wymiana suba


grampp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem subwoofer BOSE, chciałbym go podmienić w tylnej półce i tak sie zastanawiam przed zabraniem się za to czy jest jakaś pomocna dłoń która wytłumaczy co po kolei żeby tam się dostać? Może był już jakiś temat o tym a ja cep nie mogę znaleść? Poradźcie dobrą radą ile to roboty z tym..


up
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalasz oparcie kanapy, potem demontujesz tapicerkę słupków i masz swobodny dostęp do półki. Są tacy co próbują bez demontażu tapicerki ale to droga przez mękę i szansa na uszkodzenie zaczepów tapicerki. Upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapicerkę kanapy bezproblemowo wyciągnę zwalniając z zatrzasków? nie trzeba nic specjalnego do tego?

tak na szybko dostałem się do suba i podłączyłem wtyczkę do suba od bose, i ten od bose gra ciszej hmm.

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstry mysle nad wymiana głośnika w półce na inny bo org.nie kiedy pierdzi ... jaki glosnik podejdzie mysle zeby dac maly wzmacniacz do tego suba i zasilanie i inne z org. Pociągnąć czy lepiej podpiąć sie nowym głośnikiem pod org wzmak? Przerabial ktoś temat juz? Moze namiary na głosnik , wzmak .. dodam ze cala instalacja jest org radio concert 2 + dension gateway 300 can ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zmienic polaryzacje na subie w sedanie A4 B6 .Chodzi mi o to by zamienic kabelki tak jak robia to w kombi i sub lepiej gra. Musye demontowac oparcie i bocyki bz dostac sie do tej wtyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zmienic polaryzacje na subie w sedanie A4 B6 .Chodzi mi o to by zamienic kabelki tak jak robia to w kombi i sub lepiej gra. Musye demontowac oparcie i bocyki bz dostac sie do tej wtyki?

Nie musisz. Ściągnij maskownice i będziesz widział wtyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...