Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw głośnomówiący- nie działa, tajemnicza kostka, czegoś brakuje?


Bose

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. Po kupnie samochodu (brak telefonu i uchwytu do stoliczka w podłokietniku) postanowiłem to uruchomić. Kupiłem uchwyt Cullmana i nokię, ale...

No właśnie, sprzęt nie ruszył. Zajrzałem dla pewności pod tunel środkowy, a tam kolejne niespodzianki.

1. Z tego gniazka wychodzą dwa przewody- kostka i pewien okrągły. Niestety zdjęć brak. Tak czy siak kostka idzie w stronę deski rozdzielczej, więc przyjmuję, że jest podłączona. Natomiast przewód okrągły kończy się po 5-10 cm. Wizualnie jest okrągły i wygląda jakby to był przewód antenowy, znajduje się po prawej stronie, tuż za tym oczkiem od wtyczki. Mówimy o tym elemencie:

at69qada.jpg

2. Idąc za ciosem tunel środkowy miał wyjść, ale obudowa rączki ręcznego stanęłą na przeszkodzie. Jednak znalazłem pewną kostkę. Czerwona, jej numery chyba są uniwersalne, bo tyle co znalazłem, to były nie tylko przy zestawach głośnomówiących stosowane. Biała karteczka po wygooglaniu powiedziała mi, że to przewód masowy... czyli nic, a tylko tyle zrozumiałem. Fotki kostki:

pihkeyu4.jpg

jwevmuz9.jpg

fz3sqc9i.jpg

nsqk9u9w.jpg

I teraz pytania:

Czy tu czegoś brakuje? Może jakiś moduł podłączony do kostki dający jakiś sygnał do tej wtyczki? Posiada ktoś może jakieś schematy, foto story lub inne pomocne rzeczy, które pomogą mi stwierdzić czego brakuje lub co jest odłączone?

Zestaw głośnomówiący firmy Bury Technologies (wysłałem maila, czekam na odpowiedź):

8ecbrqra.jpg

zoiwr3tl.jpg

wlofn47e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...