Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana :drewienka"


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Czy jest możliwość wymiany tego drewienka z konsoli środkowej, kokpitu i drzwi przednich(listwa)? Interesuje mnie tylko i wyłącznie bezszkodowa operacja na kolor metaliczny najlepiej jakieś :> były wersje takie i moim zdaniem prezentuje się to lepiej niż to ciemne "drewienko" (kwestia gustu)

Może jakiś forumowicz chciałby się zamienić? :gwizdanie:

Proszę o informacje czy da się coś z tym zrobić...

Pozdrawiam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś chciał to mogę od ciebie odkupić mi się bardzo drewno podoba teraz mam ala karbon coś w tym stylu a co do demontażu to jest bezproblemowy one są przykręcane od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wygląda tak... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_ramka_pod_dzwignie_skrzyni_automat-t47407.0.html

mógłbyś zamieścić jakieś foto jak to wygląda u Ciebie?

a propos demontażu... jest na tyle prosty i szybki że dałoby się to zrobić np podczas spotkania w jakimś miejscu gdzieś na trasie?

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ty maż klimatronika a ja mam zwykłe nawiewy :confused4: odkręcasz tapicerkę w drzwiach zdejmujesz i z tyłu są śrubki a co do konsoli to był gdzieś opis na forum jak to zdemontować ale też bez problemowy

[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 10:31_________________________________________________proszę trochę te zdjęcia nie oddają tego

srodek1wl1.jpg

srodek2hn3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czymś takim właśnie myślałem jeżeli chodzi o kolorystykę... :> a w dotyku to takie metaliczne czy bardziej plastikowe? :tongue4:

mógłbym jeszcze prosić o foto z kokpitu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kokpicie mam okleine poszukam na allegro to ci zapodam linki jak to wygląda[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 11:06_________________________________________________masz moją w dziale A4 to sobie oglądnij w profilu jest link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okleina.. hmm... delikatnie mówiąc nie jestem fanem tego typu rozwiązań :kwasny:

te boczki fajne.. tylko jeżeli nie masz klimy to i tak chyba nie spasują? :mysli:

możesz podesłać linka bo troche jest tych a4 a w pracy za bardzo czasu na szukanie nie ma :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item448880526_audi_a4_1_8turbo_150km_klimatronik_elektryka_alus.html

coś takiego tylko zdjęcie tego nie odda[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 11:46_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item449013983_piekne_audi_a4_1_6_benz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wymieniłbym się z Tobą ale interesowałby mnie cały komplet raczej bo troszkę głupio będzie jak na środku pozostanie drewno a na drzwich carbon :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...