Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jeździ ktoś na amortyzatorach MTS ?


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

potrzebuje opini w miarę świeżych na temat amorkow tej firmy , chodzi o żółte oczywiście . Ktoś jeździ lub jeździł na nich ? Jak wrażenia?

Nie mam dużej kasy na ten zakup około 550zl dlatego mam problem bo mają latać pod Eibachem pro kit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tych sprężyn zakładał tylko i wyłącznie Bila B6 no ale pisałem Ci na pw jaki jest koszt takich zabaw. Dobre amory są cholernie drogie. Tam niby są jakieś amory pod 1BE ale co oni montują i czy wyrwiesz to nowe to nie wiem.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię tak, że na przód kupię coś lepszego np to http://allegro.pl/bilstein-amortyzator-przod-a4-a6-passat-b5-sport-i4938437940.htmldzwoniłem i sprzedawca mówił, że do obniżonego zawieszenia, a na tył kupię te mtsy z regulowanym talerzykiem aby móc regulować ewentualną wysokość tyłu jakby coś było nierówno i myślę że to będzie dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię tak, że na przód kupię coś lepszego np to http://allegro.pl/bilstein-amortyzator-przod-a4-a6-passat-b5-sport-i4938437940.htmldzwoniłem i sprzedawca mówił, że do obniżonego zawieszenia, a na tył kupię te mtsy z regulowanym talerzykiem aby móc regulować ewentualną wysokość tyłu jakby coś było nierówno i myślę że to będzie dobre rozwiązanie.

Te amorki to Bilstein B4, miałem dokładnie je i nie polecam do obniżonego zawiasu, owszem jeśli jeździsz spokojnie to nie odczujesz różnicy ale jak lubisz szybko polatać w zakrętach to totalnym minimum jest Bilstein B6 a właściwie powinieneś zakładać coś o skróconym skoku i to dopiero ma Bilstein B8.

W jakimś wątku ktoś porównywał amorki Bilsteina z Sachsem, oczywiście odpowiednik B4 w Bilsteinie. Zdecydowanie wolałbym wybrać tą opcję bo krótszy skok. Numeru nie podam bo nie pamiętam, albo poszukasz w wątku albo na allegro szukaj Sachsa pod zawias sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...