Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ściąganie (bujanie) Prawo/lewo podczas jazdy


Kazek 1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Panowie mam problem juz od jakiegoś czasu z zawieszeniem .

Mianowicie podczas jazdy przykładowo 100km/h autostradą buja mi audiczką prawo / lewo .

Sami dobrze wiecie że strasznie chu... sie wtedy prowadzi samochód .

Dodam że zauwazyłem że mam amorek już do wymiany z prawej strony co za tym idzie komplet na przód .

Pamiętam że coś był problem ze stabilizatorem ktoś przekrecił sróbe krzywo i został nawiercony nowy gwint niejestem pewny czy to poprawnie sie teraz zachowuje była poprawa z jazdy ale tylko na chwile gdyż chwile szybciej coś stukało (strzelało) przy skręcie mocno w lewo . Teraz jest odczuwalne ale mniej a dodatkowo jak ruszam w pełnym skręcie to mi tak podbija fure przód tył tak jakby w kole zabuja niewiem co to jest . Czy to jest wszystko przez stabilizator ? w lutym będę odwiedzał mechanika stąd chce sie przyszykować na różnego typu wydatki .

A może poprostu zbierzność ? dodam iż jeździłem na kołach 18cal to nic nie było ale to do czasu coś po 3 miechach sie pojawiał problem ... zmieniłem na 15cal i nadal jest lipa ... podpowiedzcie coś koledzy :eusathink::)

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Edytowane przez Kazek 1.9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień amortyzatory + jak nie będzie żadnych luzów w zawieszeniu to pełną geometrie. Pamiętaj że amortyzatory muszą być pod twoje zawieszenie a w b6 jest kilka więc sprawdź to :)

Edytowane przez Duch^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że to jest ciekawa sprawa gdyż miałem wymianę amorów z tyłu na nowe tylko że nie sportowe tak jak miałem przedtem (zółte) ale na na zwykłe .

I chyba od tego czasu jakoś mi tak sie zaczeło dziać hmmm teraz mam zagadkę czy mi dobre dopasowali czy poprostu wsadzili żeby było ...

Ale zmienie przód jeszcze i popatrze na zawieszenie może coś się jeszcze wykruszyło ...

dzięki za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...