Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Warsztat samochodowy [Częstochowa]


colter90

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa warsztatu: FHU Cemar S.C.

Adres: Częstochowa, Słonimskiego 4

Tel: (034) 368-36-96

Jest to nowoczesny, pożądny oraz mający rozsądne ceny swych usług warsztat. Wykonują tam prawie wszystko. Wymieniałem już u nich w mojej a4 czujnik od chamulca, świece, amortyzatory, kasowałem stan wymiany oleju w komputerze.... itd. Znają się chłopaki, sprowadzają części i nie kasują tak bardzo. Polecam ten warsztat jeśli zależy wam na tym by było profesjonalnie i w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi: mam pytanie czy ktos z forumowiczow stołuje sie w owym warsztacie w Czestochowie pod nazwa ARG Performance na ul Sw.Brata Alberta ??? Gdyz znalazłem bardzo dobre opinie na temat tego mechanika i chciałbym by ktos kto moze z forum tam uczeszcza to potwierdzi pozdro z gory dzieki z odp :hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się podepnę:) korzystał ktoś może z usług -cemar przy ul. Słonimskiego

http://www.moto-uslugi.com/warsztat/czestochowa/cemar? Mam problemy z rozrusznikiem, a do nich mam najbliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka dobrego mechanika w Tczewie to na pw można pisać .

Na ul. Ludowej ma chłopak warsztat " Manual " zajmuje się naprawa skrzyni biegów i wymiana sprzegiel , drugi warsztat w miejscowości wola chankowska "Primocar" 2km od Częstochowy w jednym jak i w drugim kilka razy naprawialem auto ipmoge polecić pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakiegoś mechanika dobrego w Częstochowie, który robił remont silnika z nadmiarowymi pierścieniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...