Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świszcząca radio nawigacja


Gruby1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jako że już nie mogę patrzeć na bezsilne starania mego ojca i zarazem moje chciałbym prosić was o pomoc gdyż tracimy pomysły.

Auto to A4 B6 1.9 AWX z RNS-D

Podczas słuchania FM słychać świszczenie, świerszcze, piski albo nawet wszystko to na raz. Rozebraliśmy boczek w bagajerku wyjeliśmy wzmacniacz antenowy przejrzeliśmy anteny na szybach czy aby jakiejś przerwy nie ma. Połaczenia nie poprzerywane więc padło na wzmacniacz. Wymiana i....?? To samo pomyśleliśmy że może wzmacniacz kupiony jest również uszkodzony kupiliśmy drugi droższy z gwarancją oczywiście numery itp te same. i ?? Dalej to samo w linku załączam film na YT aby każdy wiedział OCB.

Dzięki za jakąkolwiek pomoc gdyż nie długo ojciec chyba Nawi drugie zamówi na Allegro a tego chciałbym mu oszczędzić.

Pozdrawiam serdecznie Mateusz

PS. Link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=yk_mynkAP_k&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to jakby było gdzieś przebicie piszczenie przypomina zakłócenia od alternatora ale nie bo są słyszalne przy zgaszonym silniku Nawigacja była podłączana na przysłowiowym stole w celu jej wyeliminowania? Czy na całkowicie wyciszonym radiu piski też są słyszalne chodzi mi o poziom głośności. Piski są tylko na fm czy też przy słuchaniu np cd ze zmieniarki lub innego źródła.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piski są tylko na FM na cd wszystko czyściutko. Po ściszeniu radia nic nie słychać. Nawigacji nie podłączałem na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...