Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłączenie się klimy przy załączeniu świateł


Kazek 1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Mam mały problem ze swoja audiczką a mianowicie niekiedy podczas załączenia klimy lub radia po chwili gdy włącze światła odcina mi zasilanie i ponownie wszystko się załancza . Zdarza się to dość często i zaczyna mnie to wkurzać ... Panowie co to może być wszystko chodziło jak trzeba a od miecha coś się zaczeło dziać i niewiem gdzie szukac przyczyny ... Miał ktoś z was podobny problem > >?

Za wszelkie komentarze dziękuję . Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie montowales jakiś urzadzen dodatkowych ??? ja po zalozeniu hidów tak mialem ze gdy wlaczalem swiatlo resetowalo klimatronika. Wynikalo to z zaklucen ktore powodowaly przetwornice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam tylko inne radio i tyle nic nowego nie dokładałem no i CB wsumie też jest ale rzadko używam więc to chyba też nie to ... niewiem spróbuję po kolei odpinać dane rzeczy może wtedy zobacze czy bedzie dalej tak robic .. dodam że CB mam wpiętę do zapalniczki a nie bezpośrednio pod instalację ..


Niestety po wypięciu radia cb i radia samochodowego (nie ori ) dalej mi wyłącza klime kurde :kwasny::facepalm: wyłącze światła włącza się spowrotem a jak znowu załączam to znowu restart zaczyna mnie to drażnić tak jakby gdzieś było zwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...