Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Własna wiązka do grzanych dup A4 B5 FL


skorek11xn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, przypadkiem mi się odkryło, że moje auto ma grzane d*py. Poprzedni właściciel bardzo chciał mieć skórę i jak tylko fotele dostał, tak je założył. Pod fotelami mam 3 kostki, żółtą - zakładam że airbag, czerwona, do której wchodzi 1 kabelek i 1 wychodzi gdzieś po drugiej stronie, oraz zielona, 6 pinowa. Zamówiłem sobie jakiś czas temu panel klimy z grzanymi tyłkami, bo chciałem tak czy siak taki bajer ogarnąć do auta, ale nie mam wiązki. Szukam wtyczek ale z tym też ciężko, jak się zdenerwuje to coś dopasuje, albo sam coś wyrezam. W każdym bądź razie nie umiem znaleźć żadnego pinout'u ze strony panelu klimatyzacji oraz wtyczki w fotelu. Załóżmy że nasza zielona wtyczka w fotelu jest rozpisana w taki sposób(prawa strona - wraz z literką D, to strona z zapięciem/blokadą):

+-----+

| 4 1 |

| n 2 |D

| n 3 |

+-----+

Do fotela:

n - brak pinu

1 - brązowy/czarny lub sam brązowy

2 - czarny/biały

3 - brązowy - gruby

4 - czarny/żółty

I teraz pytanie jak to podłączyć do panelu klimy żeby zadziałało. Ewentualnie ktoś jakby łaskawie rzucił pomysłem jak to podłączyć na krótko żeby sprawdzić czy grzeje.

Z wiadomego powodu ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/221741-podgrzewane-fotele-rezanie/page-5?hl=%20podgrzewane%20%20fotelena dokładnie tej stronie przejrzałem.

Problem w tym, że nie wiem jaka jest dokładnie rozpiska pinów tej małej 6-pinowej kostki, czy to aby na pewno jest tak jak mam w tej chwili, czy może inaczej.

Edytowane przez skorek11xn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...