Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy Audi b6 BDH 2,5tdi 180km


Dawid_1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim audi a4 b6 2.5tdi silnik bdh,na początku rzucało silnikiem na wolnych obrotach pracował nierówno diagnoza padła na pompę wtryskową po wymianie na wolnych obrotach pracuje ładnie zaś samochód staracił moc całkiem rozpędza sie bardzo powoli na komputerze pokładowym spalanie w granicach 25l/100km w vagu tylko błąd 17583 odłączony wtrysk sterujący.Dodam że na starej pompie samochód jeżdził normalnie przyśpieszał lecz dymił na biało kąt wtrysku ok Proszę o pomoc

Edytowane przez Dawid_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke daleko :/ jak by bylo blizej mogl bys zagladnac do mnie pogrzebal bym ci tam troche pod maska mysle ze cos bym poradezil. A nie chce nic podpowiadac bo nie jestem do konca pewnien oraz nie chce cie tez na darmo ciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke daleko :/ jak by bylo blizej mogl bys zagladnac do mnie pogrzebal bym ci tam troche pod maska mysle ze cos bym poradezil. A nie chce nic podpowiadac bo nie jestem do konca pewnien oraz nie chce cie tez na darmo ciagnac.

Ale wiesz o co chodzi jak bym się z tobą umówił i przyjechał od rana do wieczora da radę coś z tym zrobić znasz się dobrze na tych silnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...