Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AIRBAG kierowcy - zmiana zaslepki


peszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z was może potwierdzić czy w A4 po lifcie mając kierownice czteroramienna z trapezowa poduszką można ja założyć do kierownicy 3 ramiennej zmieniając górną zaślepkę AIRBAGU? Gość co sprzedaje i zajmuje się takimi sprawami twierdzi że założy mi zaślepkę od okrągłej poduszki i wszystko będzie ok - gdyż różnią się tylko wyglądem zaślepki - koszt ok 150 zł demontaż i montaż nowej zaślepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te airbagi sa takie same ale ja mialem kiedys podobny pomysl - chcialem w airbagu z kiery trojramiennej zmienic zaslepke z szarej na czarna (zmienilem kierownice). airbag i zaslepka srednio sa przystosowane do rozbierania (ale dac sie da to zrobic) tylko znajomy mi powiedzial cos takiego - zastanow sie czy warto, bedziesz mial dzwona i jesli ktos Ci to zle zlozy/sam sobie zle zlozysz to ta zaslepka wystrzeli Ci w ryj z predkoscia 200 km/h. przemowilo to do mojej wyobrazni - ja sobie temat odpuscilem i po prostu zminilem calego airbaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te airbagi sa takie same ale ja mialem kiedys podobny pomysl - chcialem w airbagu z kiery trojramiennej zmienic zaslepke z szarej na czarna (zmienilem kierownice). airbag i zaslepka srednio sa przystosowane do rozbierania (ale dac sie da to zrobic) tylko znajomy mi powiedzial cos takiego - zastanow sie czy warto, bedziesz mial dzwona i jesli ktos Ci to zle zlozy/sam sobie zle zlozysz to ta zaslepka wystrzeli Ci w ryj z predkoscia 200 km/h. przemowilo to do mojej wyobrazni - ja sobie temat odpuscilem i po prostu zminilem calego airbaga

Częściowo masz racje, Gośc mi powiedział że nie da sie poznac czy ktoś zmieniał zaslepkę jak robi to ktos kto sie na tym zna. A kupując airbag z allegro i tak niema pewności czy był juz regenerowany lub czy jest faktycznie wymontowany z auta, a koszt w ASO za wysoki. Musze się zastanowić zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...