Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szyberdach - czy są jakieś problemy?


leewang

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam Audi A4 B6, znalazłem jeden egzemplarz ale z szyberdachem.

Mam do Was pytanie czy są z nim jakieś problemy? Miałem kiedyś samochód z szyberdachem i miałem problem z przeciekaniem dachu.

Nie wiem jak jest w audi? Czy może przeciekać? Czy np na autostradzie przy większych prędkościach słychać jakieś dźwięki z szyberdachu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej z 2002roku lekko świszczy ale jak zasunie się tą maskownice to już nic nie słychać. ,,Sporym" problemem jest elektryka szyberdachu, rok temu samoczynnie się uchylał i zamykał popsikałem kontaktem i był spokój aż do ostatnich mrozów, wsiadam do auta przekręcam kluczyk a tu trzask otwieranego szyberdachu mrozik trochę skleił uszczelki ale po 3 sekundach się zamknął.Jakbym miał jeszcze raz wybór to pewnie bym brał bez, bo łatwiej jest znaleźć czarną podsufitkę i słonecznik to wersji bez .

'

Edytowane przez Jog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej z 2002roku lekko świszczy ale jak zasunie się tą maskownice to już nic nie słychać. ,,Sporym" problemem jest elektryka szyberdachu, rok temu samoczynnie się uchylał i zamykał popsikałem kontaktem i był spokój aż do ostatnich mrozów, wsiadam do auta przekręcam kluczyk a tu trzask otwieranego szyberdachu mrozik trochę skleił uszczelki ale po 3 sekundach się zamknął.Jakbym miał jeszcze raz wybór to pewnie bym brał bez, bo łatwiej jest znaleźć czarną podsufitkę i słonecznik to wersji bez .

'

miałem podobny problem w b6 ale na szczęście ustał po jakims czasie, ogolnie szyber jest spoko zawsze można wrzucić solara :naughty: teraz po kupnie b7 jedynym minusem jest brak szyberdachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...