Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Sterowanie klapką?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanie naprawiałem niedawno panel klimy przy nowo zakupionym autku ponieważ migał oraz silniczki nie działały poprawnie (jeden reanimowany i działa), natomiast osoba która naprawiała mi panel powiedziała aby odłączyć czarną wtyczkę (po wymontowaniu schowka zaraz nad wentylatorem), ponieważ jest to sterowanie silniczkiem od obiegu zamkniętego, a w/w silniczek się zacina(podobno standart w starszych modelach a wymiana wymaga demontażu kokpitu).

Pytanie moje jest takie dzisiaj po wyjęciu wentylatora (odgrzybiam klimę po raz enty) zauważyłem że widoczna klapka po włączeniu/wyłączeniu obiegu zamkniętego porusza się jednak w górę i w dół, więc co tak naprawdę odłączyłem. Proszę o odpowiedź. Czy jest to powiązane z tym że bardzo parują szyby i po włączeniu nadmuch jest nie przyjemny zapach?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 22:47_________________________________________________Załatwiłem sobie i uruchomiłem ETKE i tam znalazłem że jest to niby "silniczek szyb ssący". Czy może ktoś odpisać czym tak naprawdę steruje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.