Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja lalunia A4 B5 przedlift :)


daniel19tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chcialem wam przedstawic moja pierwsza Audiczke a4 b5 1.9 tdi 90km :D szalu nie ma ale jak na pierwsze auto mysle ze calkiem spoko :D oddaje ja wam do oceny i podpowiedzcie co tu pomodzic :P

Wyposażenie bez szalu totalny golas :
1.el lusterka
2.el szyber
3.regulacja swiatel
4.abs
5. wspomaganie kierki

Po za tym już nic :D Pozdrawiam i prosze podziwiac hehe :P
6yz2pk.jpgwwahhv.jpgt6tkki.jpgt6tkki.jpg15we4gp.jpg11twh7a.jpgfatohe.jpg1r24bk.jpg10mk3f6.jpg29ditk6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to standardowo podpowiem - wrzuć lampy poliftowe i jakąś ładną felgę to samochód zmieni się nie do poznania. A co dalej to już podpatrzysz sobie u innych kolegów, bo fajnych projektów tutaj nie brakuje ^_^
Samochód jest ładny i wygląda na zadbaną sztukę. Bezawaryjności i udanych modów życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to standardowo podpowiem - wrzuć lampy poliftowe i jakąś ładną felgę to samochód zmieni się nie do poznania. A co dalej to już podpatrzysz sobie u innych kolegów, bo fajnych projektów tutaj nie brakuje ^_^

Samochód jest ładny i wygląda na zadbaną sztukę. Bezawaryjności i udanych modów życzę

własnie myslalem nad lampami oczywsiscie takze felgi ale 17 i troche ja opuszczac nie bedzie wygladala jak koza ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy lift lepsze koło i delikatna gleba.. no i zmień kiere od lifta.. a tak to bardzo ładny sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to standardowo podpowiem - wrzuć lampy poliftowe i jakąś ładną felgę to samochód zmieni się nie do poznania. A co dalej to już podpatrzysz sobie u innych kolegów, bo fajnych projektów tutaj nie brakuje ^_^

Samochód jest ładny i wygląda na zadbaną sztukę. Bezawaryjności i udanych modów życzę

własnie myslalem nad lampami oczywsiscie takze felgi ale 17 i troche ja opuszczac nie bedzie wygladala jak koza ? :/

Według mnie b5 na 17 wygląda całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dużą glebę to kup sobie gwint. Ale jeśli chcesz by nad autem była lekka szpara ale ładnie to będzie wyglądało to kup sprężyny obniżające -40mm w rzeczywistości siądzie ciut więcej jak w mojej poprzedniej ale dużo lepiej to wygląda. Lampy przód i tył polift i już autko nabierze charakteru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dużą glebę to kup sobie gwint. Ale jeśli chcesz by nad autem była lekka szpara ale ładnie to będzie wyglądało to kup sprężyny obniżające -40mm w rzeczywistości siądzie ciut więcej jak w mojej poprzedniej ale dużo lepiej to wygląda. Lampy przód i tył polift i już autko nabierze charakteru :)

no i takiej rady mi bylo trzeba a co do wnetrza to plan jest taki radio fotele i kierka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki nawiewu na poliftowe mozesz sobie wrzucic. Licznik z fisem. Podsufitke na polift bo ladna jest. Sporo mozna ogolnie rzeczy porobic, wszystko zalezy od grubosci portfela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali wyżej :P Po uprzednim ogarnięciu stanu pierwotnego możesz zapodać lampy od nowszej wersji na przód i tył, kierownicę inną ( twoja obecna strasznie postarza wnętrze), gwint lub -40 ( sam jeżdżę obecnie na kicie więc zapraszam jeśli chcesz zobaczyć jak auto wygląda na 15stkach i 18stakch z takim zawieszeniem), kratki też nie dużo kosztują i są proste w montażu, a dodają uroku. Reszta już zostaje według twojego uznania, co podpatrzysz i jakie fundusze będziesz chciał przeznaczać. Taki czy inaczej powodzenia z autkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry to zmień sobie hamulce na większe..bo teraz masz 280mm a możesz wsadzić np 288mm,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry to zmień sobie hamulce na większe..bo teraz masz 280mm a możesz wsadzić np 288mm,

plany sa zobaczymy jak bedzie z hajsem poki co chce zrobic wszystko co wadzi technicznie :)) a problem mam z przelacznikiem dlugich swiatel z jednym amorkiem i olej mi gdzies leci trzeba zajrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby z głową i przed każdą zmianą rozważyć all, chyba że to coś pospolitego i można w ciemno działać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu ci powiem ze modze przy aucie wyciga bardzo..za każdym modem będziesz chciał następny..tylko ograniczenie jest jedno..grubość portfela:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...