Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Et felgi audi a4 b5


damianw412

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Mam pytanie odnośnie et felgi ponieważ moge kupić felgi Avus III et 48 9j opony 215/40 i 225/40.i moje pytanie brzmi czy mi to wejdzie czy będzie obcierać o amortyzatory lub wahacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że te felgi mają 9j??? Bo coś mi się nie wydaje, avusy III miały chyba 8j. A to dość istotne przy Twoim problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji gosciu napisał 9j lecz jeśli jednak było by to 8j to byłby jakiś problem ,facet twierdzi ,że w passacie b5 spokojnie mu weszły i nic nie obcierało lecz wole się dowiedzieć od kogoś też ponieważ nie uśmiecha mi się jechac 100km i zeby okazalo sie ze bedzie obcierać czy cos :)

Link do aukcji

http://olx.pl/oferta/felgi-audi-s8-5x112-9j-opony-18-cali-CID5-ID7N8gN.html

Edytowane przez damianw412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na strony z felgami do S8 D2 i faktycznie miały wzór Avus, jednak były to felgi 8j. jeżeli Ci na nich zależy to przedzwoń/napisz sms do gościa z prośbą o dosłanie zdjęcia wnętrza felgi, lub niech po prostu sprawdzi/upewni się co do tego wymiaru. Bo bardzo możliwe że sam nie wie co ma :)

Jeżeli to faktycznie 9j w co wątpie to byłoby bardzo ciasno. Na audizine ludzie w b5-kach przy avusach 18x8 i oponach 235 mieli już chyba jakiś kontakt delikatny. Tyle że auto było z silnikiem v6 w tamtym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Daj znać co Ci odpisze bo sam jestem ciekaw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo :) Więc miałem dobre przeczucie co do niego.

No to 8j z oponami 225 powinno Ci wejść bez problemu, ale to może niech ktoś potwierdzi bo ja tylko z zaczytanych info tak mówię. Sam posiadam b6-ke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...