[B5 AHU] Problem z klimą!! Prawdopodobnie panel klimatronika!!!Pomocy!!

drzewoś

Witam klubowiczów!!

Mam problem z klimatronikiem.Miałem padniętą sprężarkę kiedy kupiłem swoją niunię no i kiedy wymieniłem ją (przy okazji osuszacz, skraplacz, płukanie układu).Teraz klimka działa elegancko tylko po tym remoncie wyniknął inny problem.Przestało mi działać ogrzewanie.Dokładnie nie leci ciepłe powietrze, znaczy leci ni to ciepłe ni to zimne.Przed remontem grzało super.Podłączyłem pod kompa ale wszysko jest w porządku.Mechanik stwierdził że to wina sterownika (panelu) klimatronika, znaczy powiedział mi że prawdopodobnie jest włożony inny sterownik niż powinien być i wariuje a podobno jest ich kilka rodzajów do tego modelu.Chcę kupić ten sterownik tylko nie znam numeru fabrycznego a bez niego nie mogę w moich okolicach go kupić.Jest możliwość ustalenia tego numeru??Może po roczniku albo numerze nadwozia??

Pomóżcie bo ja jestem zielony w tych sprawach.

Wpisz w wyszukiwarce "kodowanie climatronic" szukaj w moich postach.

Znajdziesz to.

Dla ciebie kodowanie to 00043.

Jak mechanik nie będzie mógł poradzić , to wydrukuj mu opis.

Ale byli też tacy, co im pismo nie pomagało :kox:

Pzdr

To znaczy że prawdopodobnie jeśli zakoduje go ponownie to będzie wszystko grało??? Dzięki kolego!!! :hi: [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 22:19_________________________________________________zapytam jeszcze dokładnie... kolego szogun0 ta wartość którą mam wpisać, tak jak jest napisane w tym opisie, dla mnie to jest 00043 tak??? A resztę robię dokładnie tak jak jest w tym opisie który wrzuciłeś???Pytam żeby wiedzieć dokładnie bo jak już wspominałem zielony jestem. Pzdr :hi:

Kolego szogun0 mam jeszcze jedno pytanko -

To kodowanie przeprowadzą mi w każdym warsztacie w którym posiadają komputer???I koniecznie przy włączonej klimie na auto?? Sorki że zadaje takie pytania ale jak powtarzam za każdym razem jestem laikiem w tych sprawach...Pozdro!!!Dzięki za pomoc.