Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Bose Sound System


Dejson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłosników i fanów 4 kołek na grillu :)

Otóz mam taki problem

Audi A3 8p Rok 2003 silnik 2.0 FSI 150 Kucy

W ubiegłym tygodniu Komputer mi sie wyłaczył tzn odcioł zasilanie zeby nie uszkodzic komputera z racji ze za mocno 1 przetwornica podała za mocne napiecie na lewego Ksenona

zeby kompa właczyc spowrotem. Zdjełem Kleme od Plusa ( na Akumulatorze ) na 2 min po czym zalozyłem spowrotem i było wszysto Ok komputer chodził

pojawił sie mianowicie Problem... Radio Audi Symphony 2 ( zawowało odemnie Kod niby to jest kod 4 cyfrowy antykradziezowy ) posiadam go i wpisałem taki jaki był tzn w ksiazce serwisowej Audi z nalepka ) po wprowadzeniu Go ....

tak jak by system Bose sie wyłaczył i Jest napis przy wlaczeniu radia na czerwono ( BOSE ) Ok ... ale system jak dla mnie przestał by grać tzn tył lewe nadkole .... napedza wzmak czyli 2 tylne glosniki + subufer a drugi wzmacniacz ktory napedza przód czyli 2 tweetery , 2 woffery + centralny glosnik na pod szybiu rowniez i moim zdaniem Radio nie rozkowało sie ... tylko nie wiem jaki wprowadzic Kod dla Bose zeby wlaczyl ten cały system spowrotem .... Mam tylko podstawowe Funkcje regulacji treble balance fader ale nie mam juz regulacji samego subufera ..... i na dodatek przed ta operacja ten system gral o wiele lepiej teraz to jakas kicha jak na Moje ... jest ktos mi w stanie POMÓC .... ? czekam na szczere odpowiedzi i z gory dziekuje za zainteresowanie sie tematem poZDrawiam i czekam na wpisy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 diagnostyka co mówi?

2 bezpieczniki sprawdzone ?

3 kodowanie w radiu jest ok ? ( nie powinno się zmienić ale warto sprawdzić )

Z poziomu radia nic więcej nie zrobisz ,kod do odblokowania radia jest tylko zabezpieczeniem niczym więcej.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 diagnostyka co mówi?

2 bezpieczniki sprawdzone ?

3 kodowanie w radiu jest ok ? ( nie powinno się zmienić ale warto sprawdzić )

Z poziomu radia nic więcej nie zrobisz ,kod do odblokowania radia jest tylko zabezpieczeniem niczym więcej.

1.Co na mysli masz mowiac diagnostyka co mowi ?

2.Ktore bezpieczniki sa za to odpowiedzialne .... ?

3.Kod wpisalem taki jaki mam w ksiazce audi obslugi radia

to co w takim razie robic mam jezeli to nie od radia ;/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Diagnostyka komputerowa

2 Szukaj w aucie

3 Jechać do kogoś kto się na tym zna w twojej okolicy bo sam narobisz więcej szkód niż pożytku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no okej zrobie tak jak mowisz ale co diagnostyka komputerowa ? kostka pod kierownica z lewej strony ma sie podpiac i zobaczyc czy radio nie ma zadnych błedów ? i jezeli je ma to wykasowac ? to na mysli miałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odczyt błędów ze sterownika ( radia )

2 tak kostka pod kierownicą

3 Dokładnie ale przed skasowaniem zapisz bo jeśli nie pomoże będzie wiadomo co było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOm zaraz ci Powiem jaki to jest komputer i jaka kostka i mi to powiesz co i jak pokolei mam zrobic okej ?


Wiec tak: komputer lunch

super 16 stka Kostka (szeroka Czarna )
(zlacze diagnostyczne) Ktore podpina sie z lewej strony pod kierownica zaraz przy sprzęgle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacz sie z radiem i odczytaj bledy co mam ci wiecej napisac

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe zeby po rozłączeniu klemy i resecie Kompa w Vagu System bose sie wyłączył ...

cicho gra przód

jade jutro zobaczyc za sprawdzenie 30 zl chca za właczenie vagiem przez diagnostyke 100 zł


Witam nie pamiętam czy to już jest odgrzewany kotlet ... ale zwracam sie oczywiście do was.
Mianowicie chodzi o nagłosnienie Bose sound system ...po zdjeciu klemy + od akusa rozkodowało mi się cały system bose tzn wpisalem kod do radia ( oczywiscie antykradziezowy ) który otrzymałem wraz z instrukcją radia od niemca + komplet wiadomo innych dokumentów. Byłem u znajomego który vagiem mi to ustawiał pokazywał co jaka kazda cyfra oznacza .... wpisał mi ale nadal dla mnie przód gra za cicho a mało tego tył na cały wogole wyciszony ... Fader mam na + 15 na sam przód a wczesniej jak robiłem regulacje na -15 fader tył sam grał z subem a teraz jak ustawie tył wali piachem po uszach bez suba ...
Moje pytanie i prośba do was Kto z was Posiada Prawidłowe Włączenie wzmacniacza bose który wiadomo jest w prawym nadkolu i włączenie Całego poprawnie Systemu Bose żeby grało to spowrotem naprawde przyjemnie ... dodam mianowicie że ten cały system przed operacją resetu radia grał naprawde o niebo lepiej. Dlatego was Prosze bardzo o Pomoc.
Oczywiśćie szukam Dla Wersji A3 8P :) całą dokładną rozpiske Kodowania . Moje Ostatnie Kodowanie jakie znajomy mi zrobił vagiem wygląda następująco : 0001301
Prosze o wyrozumiałe i pomocnicze materiały w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...