Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b7] Polaczenie z telefonem - da sie wlaczyc?


c4linka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z gory przepraszam, jesli moje pytanie jest mega glupie, ale nie bardzo mialam do czynienia w tym temacie:

Zmianiam kierownice na multifunkcje i jestem tez ciekawa czy jest opcja wlaczenia w jakis sposob fabrycznego polaczenia z telefonem (iphone 5s, jesli moze to cos zmienic). [jesli chodzi o komputer - baryczna manetka do sterowania].

pynie nr 2 - czy przycisk z prawej - ten od mowy, bedzie uzyteczny dla mnie w jakis sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy masz moduł BT w samochodzie. Po wejściu do auta przekręć zapłon, włącz BT w telefonie i odszukaj urządzenia w pobliżu. Jeśli znajdzie coś w stylu AUDI UHV [xxxx] to posiadasz BT. Wbij pin 1234 i ciesz się z połączenia.

Zapoznaj się z pierwszym postem w temacie: :arrow: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie mam BT, i jesli mam racje to jest opcja go dolozyc (chodzi mi o cos 'fabrycznego" a nie jakies dodatkowe, obce zestawy glosnomowiace)

EDIT:wlasnie zauwazylam, ze jest temat na temat;) Dziekuje:)

Edytowane przez c4linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w linku, który Ci podałem znajdziesz wszystkie informacje, jakie potrzebujesz, a w dziale Sprzedam kolega biggman ma chyba moduły BT do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...