Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z demontażem przedniego zderzaka.


error32856

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z demontażem przedniego zderzaka, problem jest w wykręceniu dwóch śrub od łączenia pasa przedniego i amortyzatora pasa. Śruby stoją niechcą ruszyć imbus sie wygina a sruby stoją troche strach żeby nieukręcić , obstukać je niema jak poniewarz nie ma zawiele dojścia śruby wygladają na czyste nieobrdzewiałe, jakieś pomysły na odkrecenie, demontarzu zderzaka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat w B5. Jak nie da rady żaden odrdzewiacz to lipa. U mnie nie pomogło, bo tak były zapieczone. /Dospawałem śrubę z łbem sześciokątnym i kręciłem ,ale ukreciły się blaszki mocowania i musiałem ciąć amortyzatory. Zycze więcej szczęscia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowilem sie z mechanikiem na wymiane rozrzadu zobacze jaki on bendzie mial pomysl jak to odkrecic. Najgorzej ze niema tam miejsca zeby przypie....ć w ta śrube moze wtedy by poszła.


Mechanik dal rade i nawet srub nieurwal ale starych juz niewsadzal tylko nowe dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam ten sam problem śruba po stronie prawej (strona pasażera) poszła i 15 razy bez problemu obróciłem ja, a druga (od strony kierowcy) poszła bardzo delikatnie i koniec nie chciałem na chama robić bo wolałem się upewnić czy obie śruby maja ten sam prawy gwint?? czy może ta druga ma lewy??

autko rozebrane i czeka.. bardzo proszę o szyba odpowiedz i ew. jakieś sugestie jak ja ruszyć

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...