Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] B6 Avant - Audi Navigation vs Audio-CD


michtor

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy klubowicze - pytanie...

Sprawa dotyczy A4 Avant 2004r. Auto wyposażone jest w radio Chorus i czarną skrzynkę z napisem Audi Navigation w lewej części bagażnika. W momencie kiedy w napędzie Audi Navi (w bagażniku) jest oryginalna płyta CD Blaupunkt TravelPilot DX na Niemcy, nawigacja się uruchamia i jest gotowa do pracy. Natomiast kiedy tą płytę zastąpię jakąś płytą Audio CD (oryginalną), ani za pomocą guzika "CC/CD" na radiu, ani za pomocą guzika "Navi" nie mogę rozpocząć odtwarzania płyty audio.

Czy to oznacza, ze napęd Audi Navigation, ktory odczytuje CD z danymi nawigacji i jest podłączony do radia, nie jest w stanie odtworzyć zwyłej płyty audio?! Mam nadzieję, że poprostu robię coś źle. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] napęd Audi Navigation, ktory odczytuje CD z danymi nawigacji i jest podłączony do radia, nie jest w stanie odtworzyć zwyłej płyty audio?! Mam nadzieję, że poprostu robię coś źle [...]

czytnik mam do nawigacji jest połączony z radiem? :mysli:

w jak sama nazwa wskazuje jest on do nawigacji... płyty cd z mapami w systemie to on DX odczytuje ale wg z radiem nie ma on nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd Audi Navigation odczytuje tylko plyty z mapami zapisane w formacie DX... Zmieniarka ktora znajduje sie w schowku odczytuje tylko plyty audio...... Apropo mam do sprzedania nowa mape Polska-Czechy 2008 jakby co :>

Cały problem w tym, że w schowku mam lodówkę, za to ani śladu po zmieniarce :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem w tym, że w schowku mam lodówkę, za to ani śladu po zmieniarce :confused4:

Ja również mam nawigacje ale nie mam zmieniarki w schowku... jako, że mam concert'a to audio cd odtwarza jedynie radio...

u Ciebie pozostaje albo wymiana radia albo zakup zmieniarki - w każdym razie czytnik w bagażniku jest jedynie do nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Pozostaje jeszcze opcja - Nadajniczek FM + MP3 player. [...]

jest już na pewno jeden temat o nadajnikach fm na forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/transimiter_car_audio_ma_ktos_doswiadczenie-t38059.0.html

Jak nie jesteś audiofilem propozycja może być warta rozpatrzenia. Więcej w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...