Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza.


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich i odrazu zapytuje , czy ktos moze wie w ktory kabel musze sie podlaczyc w oswietleniu w podsufitce ?, zebym mogl podlaczyc dodatkowe lampki oswietlenia a mianowicie planuje podlaczyc oswietlenie nog pasazera i kierowcy.

Wydaje mi sie ze oswietlenie podsuwitkowe jest najlepszym miejsce do pociagniecia okablowania i podlaczenia owego dodatkowego oswietlenia a chcialbym zeby wszystko dzialalo poprawnie czyli oswietlenie nog zapala sie po otwarciu dzwi lub sam moge wlaczyc po przelaczeniu przelacznika w podsufitce.

Bardzo prosze o pomoc i porady jezeli ktos juz przerabial ten temat.

Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta poniewaz przegladajc forum nic na ten temat nie znalazlem. Nie mam pelnego pakietu oswietlenia w swoim aucie. Mam tylko czerwone lampki w drzwiach. Chcialbym dodac ledy na przod i tyl oswietlajac nogi. Chcialbym to zrobic jak najprosciej. Albo podlaczyc tak aby kazda lampka zaplala sie z otwarciem drzwi ( tam gdzie drzwi otwarte tam sie pali lampka) albo podlaczyc pod swiatlo wewnatrz auta obojetnie, ktore drzwi otwarte pala sie wszystkie ledy przod i jak tyl. Mozecie podsunac mi jakies pomysly? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki mam podswietlane. Jezeli tam podlacze ledy beda sie palily caly czas ja chcialbym zeby nie po zamknieciu drzwi gasly. Maja sie palic tylko i wylacznie po otworzeniu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze moj modul komfortu nie obsluguje podswietlanych nog. Musze sie podlaczyc inaczej tylko gdzie tych kabli szukac?? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze moj modul komfortu nie obsluguje podswietlanych nog. Musze sie podlaczyc inaczej tylko gdzie tych kabli szukac?? :confused4:

Nie zadawaj tego samego pytania w 2 wątkach tylko użyj opcji :szukaj: albo poczytaj trochę o założeniu oświetlenia pod nogi jeżeli moduł nie obsługuje pakietu oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj juz zrobilem sobie owe oswietlenie nie posiadajac odpowiedniego modulu komfortu. A zrobilem to nastepujaca:

1. sciagnalem przykrywke od bezpiecznikow,

2. potem mala listwe miedzy bezpiecznikami a gumowa uszczelka pociagnalem do siebie jest na spinki,

3. dolny prog sciagnalem tez jest na spinki,

Pod bezpiecznikami znajduja sie kostki znalzlem pomaranczowa kostke odnalazlem kabelki czerwono- bialy i brazowo-bialy tak bylo u mnie i mam oswietlenie nog ktore zapala sie i gasnie razem z lampka wewnetrzna, ktora wywolywana jest otworzeniem badz zamknieciem drzwi. Wlacznik nie wlacza swiatel nog :)

Jest to ori ale zawsze cos :>

Dzieki za pomoc koledze mlody_drog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...