Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Błąd 15.7 i nie tylko


mixtur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zacząłem bawić się tymi kodami klimatronika no i zauważyłem że brzy kodzie 1 wyskakuje mi tyko błąd 15.7 (klapa powietrzna czasem blokowana), ale kiedy przejżałem wartości wszystkich kodów to zauważyłem że: przy pozycji 2,3,7 jaki i 56,57,60 jest cały czas 0, a wg mnie raczej nie powinno :(, podobie jest z wartością kodu 29 - również 0, natomiast w pozycji 52,53 zamiast tego 88,8 pojawiają mi się wartości odpowiednio 13 i 010,

mimo tego wszystkiego to klima chodzi poprawnie czyli grzeje i chłodzi kiedy trzeba. Jednym objawem który zauważyłem to to że jak przełączę na low i jestem w trybie auto to wskaźnik mocy nadmuch wzrasta do maksimum a jak już przełączę na 18 to maleje do 2 kresek.

W związku z tym nasuwa się pytanie. Czy wystarczy wykasować błędy vagiem czy zacząć grzebać głębiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak elektryk bedzie uczciwy, to nie weźmie więcej niż 20zł. Jak ten błąd wystąpił sporadycznie i już się nie powtarza, to jak nie wykasujesz, też się nic nie stanie. Poprostu przy logach nie ma daty oraz godziny wystąpienia zajścia, dlatego jak wykasujesz, bedziesz wiedzieć, czy Ci się to powtarza, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...