Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie równa praca silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi:

Gdy wkręcę audi na biegu jałowym na wysokie obroty tak ok 4tyś gdy już powróci do poziomu ok 1tyś to cały silnik się telepie i do tego jest to odczuwalne w kabinie.

Panowie co to może być pomocy .


Jeszcze do tego mechanik powiedział że strasznie słaby jest motor i wkręca się na obroty z opóźnieniem, stwierdził że to mogą być wtryski


A może winien jest kolektor ssący i egr na bank jest zawalony sadzą i nie dostaje odpowiedniej dawki powietrza dlatego jest słaby, no ale drgawki to raczej nie kolektor jest winowajcą

Opublikowano

Jakie ma błędy na Vagu? Samo czyszczenie dolot możesz sam zrobić za parę groszy.

Obiaw telepotania wpisz w Google tematów jest od groma bez konkretnego błędu z kompa szukania jest co nie miara np.poduszka pod silnikiem,dwumasa poczytaj trochę lub zloguj auto to będzie coś więcej wiadomo

Opublikowano
  • Autor

Z vagiem to jest problem u mnie bo jeszcze nie zakupiłem

Bylem u mechanika który wpinał komputer i wyskoczył jakiś błąd z blokadą silnika bynajmniej tak mi to sprecyzował sprawdzali też kompem wtryski i przy 2 tyś obrotów na biegu jałowym obroty falują .

Czyszczenie kolektora wykonałem sam zakupiłem preparat do tego przeznaczony ale wydaje mi się że spaliny mają inna woń taką kwaskowatość w zapachu i do tego gdy wykonywałem ten zabieg to kopcił na niebiesko.


Do tego słyszę cykanie z lewej strony silnika od strony wtrysku sterującego te cykanie to słychać w zależności jak ucha nastawisz


Miałem też kilka razy gdy gasiłem silnik to też zadrżał motor ale to się nie dzieje za każdym gaszeniem


Tylko gdy zgaszę silnik od razu po jeździe to zatelepie, gdy stanę i chwilę auto jeszcze pochodzi to przy gaszeniu nic nie zadrży


Coś wyczytałem że klapa gaszenia może się zawieszać

Opublikowano

Kup Vaga i go zloguj bo inaczej skończy się na pompę lub jeszcze na czymś innym.Uwierz mi że idąc do mechanika z pewnym błędem i co trzeba zrobić nagle zaczyna drapać się po głowieNajlepiej samemu zlogował auto i w razie wu samemu(za naszą pomocą)działać a powód jest prosty każdy z nich wie że z tego motoru zarobi kasę bo fama jest taka a nie inna do tego prawda leży gdzie indziej heh

Opublikowano
  • Autor

Właśnie byłem u 2 mechanika i on stwierdził że to nie wtrysk jutro mam podstawić i będzie jakiś chłopak z vagiem który się podepnie do auta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.