Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaryjne same odpalają po wyłączeniu świateł pozycyjnych POMOCY !


Prezesmaruda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak to nowy na forum mam problem z autem :( AUDI A4 B6 1.9 TDI 2003r

A mianowicie wygląda to tak po wyłaczeniu swiateł automatycznie odpalaja mi sie awaryjne , i nie da sie ich wyłaczyc z guzika jedyne co pomaga to ponowne załaczenie swiateł i ich zgaszenie ale to tez nie zawsze działa. Dodam ze jak juz włacze swiatła to w ten czas guzik od awaryjnych zaczyna działać i mozna je wyłaczac i właczac ale tylko przy zapalonych światłach ;/ ogólnie jakaś masakra ;/

dzieje sie tez tak gdy otwieram auto i mrugna awaryne to wtedy tez zostaja właczone i nie da sie ich wyłaczyc ;/

POMOCY bo oszaleje z tym samochodem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego "Nowy". Od razu tak na przyszłość nasza strona forum posiada od niedawno najnowsze osiągnięcie techniki, wymyślone przez amerykańskich naukowców, a mianowicie opcje "wyszukiwania...". W twoim przypadku wystarczy że wejdziesz w Układ elektryczny -> B6/B7 i przewrócisz na następną stronę, temat był poruszany w tamtym tygodniu. Miłego szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego "Nowy". Od razu tak na przyszłość nasza strona forum posiada od niedawno najnowsze osiągnięcie techniki, wymyślone przez amerykańskich naukowców, a mianowicie opcje "wyszukiwania...". W twoim przypadku wystarczy że wejdziesz w Układ elektryczny -> B6/B7 i przewrócisz na następną stronę, temat był poruszany w tamtym tygodniu. Miłego szukania.

Wszysto fajnie juz to czytałem ale u mnie dzieje sie na odwrót awaryjne pala sia tylko jak auto jest zgaszone znaczysie samoczynnie się zapalają ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...