Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prezesmaruda

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Prezesmaruda

  1. Ale po co to całe wyciągać ? Nie można w aucie poczyscic ? Ja wyciągiem tylko fotele przednie i wszystko tak doczyscilem ze szok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A poza tym , znając szczęście to będziesz prał na bardzo mokro , pozalewasz sobie te wszystkie gąbki które stanowią konstrukcje tej wykładziny jak nie dosuszysz to zostanie tam jakaś wilgoć a późnej przekonasz sie czy twoja skrzynka od modułu komfortu jest nadal szczelna w 100% a jak nie to zobaczysz efekt po jakimś czasie . Nie mowię ze nie uda ci sie tego wysuszyć na 100% ale ja bym nie ryzykował . Wyciąganie całego auta troszkę mija sie z cele i pranie na bardzo mokro tez. Polecam fachowca z konkretna maszyna parowa która myje z mała ilością wody nic nie pozostaje mokre zaraz po myciu wiec małe prawdopodobieństwo ze sobie zawilgocis auto. Pamiętaj tez ze demontaż foteli wiąże sie rośniez z kasowaniem błędu po poduszcze wiec jak nie masz swojego kompa to juz kolejne koszty. To tak tyle ode mnie ale radzę uważać;D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Wszysto fajnie juz to czytałem ale u mnie dzieje sie na odwrót awaryjne pala sia tylko jak auto jest zgaszone znaczysie samoczynnie się zapalają ;/
  3. Witam Jak to nowy na forum mam problem z autem AUDI A4 B6 1.9 TDI 2003r A mianowicie wygląda to tak po wyłaczeniu swiateł automatycznie odpalaja mi sie awaryjne , i nie da sie ich wyłaczyc z guzika jedyne co pomaga to ponowne załaczenie swiateł i ich zgaszenie ale to tez nie zawsze działa. Dodam ze jak juz włacze swiatła to w ten czas guzik od awaryjnych zaczyna działać i mozna je wyłaczac i właczac ale tylko przy zapalonych światłach ;/ ogólnie jakaś masakra ;/ dzieje sie tez tak gdy otwieram auto i mrugna awaryne to wtedy tez zostaja właczone i nie da sie ich wyłaczyc ;/ POMOCY bo oszaleje z tym samochodem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.