Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskaźnik paliwa


ryan11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem odnośnie do wskaźnika paliwa i na komputerze wskaźnik paliwa. Problem jest taki ze zatankowałem samochód i nie podniosła się wskazówka od paliwa i nie pokazało więcej KM na komputerze, jaka jest przyczyna problemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, przy kolejnym tankowaniu problem zniknął. Jak to wyglądało miałeś już wskazówkę na 0 przed tankowaniem? Za ile zalałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, przy kolejnym tankowaniu problem zniknął. Jak to wyglądało miałeś już wskazówkę na 0 przed tankowaniem? Za ile zalałeś?

Wracałem z trasy i do domu moze mialem 15km i zatankowalem 5L paliwa, a było 10KM do zrobienia na komputerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pływak się zaciął. Przy szwankującej wskazówce na komputerze zasięg powinien się zwiększyć, a skoro ani wskazówka nie drgnęła ani zasięg się nie podniósł to ja bym szukał przyczyny w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zatankuje i zobaczę czy cos wzrośnie, jeśli nie to napisze.

Wczoraj zatankowalem i wszystko działa! Musiało cos sie zawiesić ;) dzięki za pomoc

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc gdzie szukać... :(

A4 B6 1.9 TDI 2002 r.

Licznik pokazuje tylko w zakresie od 1/2 do pełnego stanu paliwa niezależnie od tego ile jest zatankowane.

Pływak sprawny - sprawdzony. Mam zapasowy pływak wyjęty ze sprawnego auta, również sprawdzony i również po podmiance na liczniku jest zły poziom.

Bezpiecznik sprawny, wymieniony na nowy. Na teście zegarów wskaźnik pokazuje pełen zakres stanu. Brak jakichkolwiek błędów na VAG-u.

Ręce mnie opadli...

Edytowane przez sarin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...