Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Modul tempomatu


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich i mam pytanko , chcem zalozyc w mojej A4 tempomat i brakuje mi tylko samego modulu (oczywiscie z drugiej reki) Mam mozliwosc zakupu modulu wymontowanego z Audi RS4 B7 o numerze: 8E0 953 549 T , czy moze ktos wie i sie orientuje na 1000% , ze ten modul pasuje i bedzie funkcjonowal w mojej A4 ??? ( model B6 rok. 10/2001 , 1.9 TDI)

Moj modul jest oznaczony literko " F " i napewno nie bedzie wspieral tempomatu.

Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie i z gory serdecznie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest doskonały wątek w dziale warsztat o montarzu tempomatu w B6/B7. Tam znajdziesz info na nurtujace Cie zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to przegladalem i wiem wszystko , jak zdemontowac , jak zalozyc nowy tempomat i go skonfigurowac wagiem i nawet jakie moduly wspieraja tempomat w mojej A4 ale sa wymienione moduly tylko do A4 a nic nie jest napisane o modulach z RS4 badz nawet A8 , ktore wygladaj dokladnie tak samo. Jednak ze , ktos mi powiedzial ze wspomniany modul od RS4 bedzie pasowal do mojej A4 ale wolal bym to sprawdzic i sie upewnic zanim kupie a pozniej sie okaze ze lipa i pujdzie do garazu na pulke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia ze jest z RS4. Litera T wskazuje ze bedzie działał poprawnie. Poza tym ja mam moduł z RS4 i u mnie działa aż miło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje poszukać N znaczy cos z B6 bo jak bedziesz chciałkiedys MF załozyć to ni ebedzie działał :)

ale spokojnie działa Q i R z B7 ale nie działa wtedy MF w B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...