Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki EGR do chip'a? WAŻNE!


Baczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Muszę wymienić w moim egzemplarzu zawór EGR ponieważ komputer pokazuje, że jest na wykończeniu no i "trochę bardzo" cieknie. Problem w tym, że w sklepach są różne wersje zaworu do B5 i nie wiem który wybrać. Silnik jaki mam u siebie to 1.9TDi AJM z mapą na ok. 140 koni. Jeśli ktoś się orientuje w temacie to proszę o pomoc bo nie chcę wydawać kasy na złe części.

Edytowane przez Baczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem raczej tego uniknąć, ponieważ z tego co mi wiadomo to trzeba go później chyba w komputerze też "usunąć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że w ecu będzie wyskakiwał błąd nie ma kompletnie żadnego znaczenia poza tym że on sobie będzie widniał, przy okazji czipowania tuner go wywali tylko mu o tym przypomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Muszę wymienić w moim egzemplarzu zawór EGR ponieważ komputer pokazuje, że jest na wykończeniu no i "trochę bardzo" cieknie. Problem w tym, że w sklepach są różne wersje zaworu do B5 i nie wiem który wybrać. Silnik jaki mam u siebie to 1.9TDi AJM z mapą na ok. 140 koni. Jeśli ktoś się orientuje w temacie to proszę o pomoc bo nie chcę wydawać kasy na złe części.

co dokładnie komputer pokazuje ?

skąd cieknie ? moze spod uszcelki egr/kolektor ?

Do Otwocka masz niedaleko , podjeđz to sprawdzimy .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...