Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Sedan 2011 -> pierwszy OOOO ;)


mac190

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Postanowiłem pochwalić się moim Bolidem i na szczęście małymi planami z nim związanymi. Wizualnie wygląda na bardzo przyzwoicie utrzymanego. Jest to moje pierwsze AUDI i jak na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i mam nadzieje, że tak zostanie.

Na wyposażeniu:

  • 2.0 TDI 136km

  • 160tys przebiegu

  • Klima 1 strefowa

  • el. sterowane/podgrzewane lusterka

  • Kolorowy FIS

  • fotele sportowe materiałowe.

  • MMI 3G Basic low

  • Czujniki deszczu i zmierzchu

  • tempomat

  • tylne czujniki parkowania PDC

  • Coming/Leaving home

  • 4x el. szyby zamykane/otwierane z pilota

  • brak oznaczeń modelu

  • kierownica i gałka w skórze.

  • Start/stop

  • otwieranie klapy bagażnika z pilota

  • Zderzaki wzmocnione

  • Zawieszenie sportowe 1BE

Do zrobienia:

  • odblokowanie kompa(zielone menu)[ZROBIONE, wraz z aktualizacją systemu do K0257](15.03.2015)

  • odblokowanie doświetlania zakrętów[ZROBIONE](26.03.2015)

  • wizualizacja parkowania z tyłu[ZROBIONE](26.03.2015)

  • aktualizacja map do 2015[ZROBIONE, niestety do 2014](15.03.2015)

  • Aktywacja sygnału z syreny alarmu[ZROBIONE](26.03.2015)

  • Założenie Drive Select o ile się da(i nie kosztuje to tysięcy)

  • pierdoły typu : zaczepy na siatkę do bagażnika[ZROBIONE link tutaj(13.03.2015)], wnęka z prawej strony w bagażniku(dodanie siatki), montaż uchwytu telefonu i zgrabne poprowadzenie ładowarki,

  • wymiana tylnego oparcia na łamane i składane

  • lusterka z czujnikiem martwego pola(o ile opłacalne) i składane elektrycznie

  • lusterko adaptacyjne(fotochrom)

  • wymiana żarówek na Philips Blue Vision H7 //Zastanawiałem się nad Ksenonem ale chyba nie chce tyle inwestować na obecną chwile (tutaj proszę o radę ^_^ )

  • Ta lista pewnie jeszcze się powiększy…

  • Ahaaa! Odblokowany poziom akumulatora z zielonego menu(17.03.2015)

  • Obniżanie lusterka pasażera po wrzuceniu wstecznego(26.03.2015)

  • Sprawdzenie zegarów + splash-screen z S4(26.03.2015)

  • .

Jak ktoś z was zna jakiegoś dobrego i taniego fachowca od odblokowywania w okolicach Silesii/Katowic i chciał by się nim podzielić to był bym bardzo wdzięczny. :)

Jak walnąłem jakąś głupotą to proszę poprawcie. Moje pierwsze Audi - zakładam, że mogę walnąć jakąś gafą zadając pytania, wciąż zbieram informacje… :P

Foty na koniec(jak będę mieć chwilkę na dniach to zamieszczę lepsze):

YvSUMAOOvP.jpg

d7mj7pCbdk.jpg

9w31Wlaonl.jpg

J9K3fLhGuy.jpg

grbPgnxpoe.jpg

Edytowane przez mac190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sztuka kolor jak u mnie. Szkoda że brak Bixa;)

Co to są wzmacniane zderzaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według kodów wyciągniętych z VIN -> 2K1 - zderzaki wzmocnione. Po poszukiwaniach w internetach znalazłem, że może to być taka poprzeczna belka pod zderzakiem. Sam dokładnie nie wiem tak więc jak ktoś wie coś w temacie to niech się wypowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje auta i powodzenia w modach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych okolicach raczej na brak fachowców nie powinieneś narzekać... Jak zbierasz informację to zajrzyj do tematu wrclaguny. Tylko albo czytaj wszystko albo sobie daruj, bo aż kichy skręca jak ktoś kolejny raz tam pyta o coś co było pare stron wcześniej. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę, przeglądałem tematy wrclaguny i jak tylko dobiorę się do VCDSa to chyba nie wyjdę z auta przez tydzień... ;D Co do modyfikacji to udało mi się już zrobić jedną z pierdół. Mianowicie uchwyty do bagażnika już są na miejscu. ;) -> dla chętnych link jak to zrobiłem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310455-montaz-uchwytow-na-siatke-w-bagazniku-sedan/

Edytowane przez mac190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko z przyszłością :wink: trochę drobnych pierdółek pozmieniać (przełączniki chrom) itd. bo autko wygląda strasznie monotonnie w środku, koszta nie duże a całkiem zmienia wygląd :)

Bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie z tymi przełącznikami chrom się zastanawiam, ale to jak uda mi się jakoś okazyjnie załatwić... Na chwile obecną skupiam się na modyfikacjach elektroniki ale mam jedno pytanie które mnie nurtuje odnośnie bagażnika dachowego. W jaki sposób się go montuje? Trzeba mieć jakieś specjalne zawiasy czy coś? Zastanawiałem się czy nie olać kombinowania z tylną kanapą i nie strzelić sobie trumny na dach bo w sumie koszta są podobne.

Edytowane przez mac190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W relingach są takie dziurki od środka :) bagażnik ORI pasi :) tanio nie bedzie na pewno http://shop.udenhout.nl/audi/onderdelen/dakkoffer/allesdrager-audi-a4-avant-8k/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do relingów to rozumiem, że coś TAKIEGO by przeszło?

Po dobraniu się do VCDS'a wreszcie coś ruszyło, został mi do odblokowania tylko Drive Select. Robił to ktoś z was? Jest odczuwalna różnica bez automatyczniej skrzyni i dedykowanego zawieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...