Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gaśnie podczas jazdy


Alc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dziś zaobserwowałem dziwne zachowanie samochodu podczas jazdy mianowicie, przy prędkości ponad 130km/h i powyzej 3000obr. po wrzceniu na tzw. luz obroty gwałtownie spadają do 0 i auto gasnie podczas jazdy - odpalam wszystko niby wraca do normy i sytyacja sie powtarza - rozpędzamy autko wrzucamy luz obroty lecą do 0 auto gaśnie. Przy prędkości np: 80km/h dojeżdzam np: do skrzyżowania luz i obroty spadaja do ok 600, po chwili sytuacja sie normuje i jest ok 800. dodam że auto nie gasnie podczas jazdy jeśli jest wrzucony dowolny bieg.

2 problem jest następujący podczas dodania gazu następuje "chwilowe szarpniecie" i auto zaczyna przyspieszać - objaw występuje na każdym biegu.

czy ktoś z was spotkał się z taką sytuacją?

Edytowane przez Alc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przepustnica?

AndrewZew dzięki za zainteresowanie i ewentualną podpowiedzią.

Problem rozwiązany obyło sie jak narazie bez pomocy komputera. Problemem było tzw. lewe powietrze przerwany wąż powietrza w miejscu łączenia się z odmą - narazie zrobiona prowizoryczna naprawa.

Pozdrawiam

Edytowane przez Alc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "Alc" mam to samo powyzej 130km/h po wrzuceniu na luz auto gasnie odpalam go bez problemu i jade dalej.

Mam prosbe czy moglbys zprecyzowac gdzie jest ten wąż powietrza i gzie łaczy sie z odmą czy trzeba od spodu odkrecac osłone silnika czy da sie to zrobic od góry pod maska ?

Bardzo prosze o szybka odp. Dzieki.


Orietuje sie ktos w jakiej cenie bedzie nowa kompletna odma do 2.0 ALT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...