Treść opublikowana przez bishop1923
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
- Brak daty - nagle zniknęła
Tak nowy ma 3 miesiace. Bylem sprawdzic bezpieczniki wszystkie ok . Ustawilem date i godz na razie jest ok ale czasem nawet po 2 godz potrafi sie zresetowac .- [ALL B7] Problem z zegarami. Brak podtrzymania. PROBLEM ROZWIĄZANY
Witam który bezpiecznik opowiada za datę i godzinę bo odpinalem aku i teraz po ponownym uruchomieniu zaplonu resetuje się godz i data . Proszę o pomoc.- Brak daty - nagle zniknęła
Witam ja mam problem z data i godzina. Ustawie ja i jest ok ale jak zgaszę auto i wyciągnę kluczyk to po 5 min data resetuje się do fabrycznej i godz 00:00 .Odpinalem aku na 3 godz moze to miało wpływ . Wcześniej data i godz nie resetowala się . Co robic ?- Co na rysę?
Witam mam na masce w lewym przednim rogu pęknięcie lakieru ( rysa na 2-3cm ) prawdopodobnie za dużo szpachli .Pytanie czy musze całą maskę malować czy wystarczy zapylic w tym trefnym miejscu . Ogólnie nie wiem co z tym zrobić- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Wlasnie tak zrobilem tym razem . Krawedzie pomalowalem czarnym markerem trzeba naprawde dokladnie sie przyjzec zeby zauwazyc to.- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Przy temperaturze goracej typu 30 do 50 stopni wewnatrz auta w lecie te naklejki Ci splyna , wiem co mowie . Robiąc w ten sposob ,ze nakladasz szablony takie jak ja mam do zaoferowania i malujesz efekt masz trwaly i nic temu sie nie stanie , musialbys gwozdziem drapac zeby zdrapac przycisk . Po regeneracji malujac od nowa dany element otrzymujesz wersje niescieralna przycisku . Mialem juz te naklejki przez rok w lecie temp. dochodzila do 36 stopni [ wewnatrz jakies 50-60 stopni ] auto codziennie stalo po 8 godz na dworze i jakos nie splynely. Zrobilem tylko blad za pierwszym razem wogole nie wyczyscilem powierzchni przyciskow i po 8 miesiacach porobily sie malutkie pecherze .Teraz wyczyscilem dokladnie przyciski do bialego ze starej powierzni .Nie boje sie ze splyną tylko ze znowu moga sie te pecherze pojawic [ wtedy wezme sie za malowanie ]. Za naklejki zaplacilem 15zl.- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Regeneracja naklejkami samych przycisków w moim przypadku tylko lewa strona klimy od strony kierownicy , prawa na razie w niezlym stanie. Ocencie sami efek ja oceniam na 3+/5- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Dzieki- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Jakbys mogl dac linka z tym szablonem do kupienia bylbym wdzieczny- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Jak naklei sie naklejke to pomaluje sie naklejke a nie przycisk bo przez naklejke farba nie przeniknie wiec jak sie ja odklei to przycisk dalej zostanie taki jaki byl chyba ze ja czegos tu nie kumam :]- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Bo nie mam możliwości podpięcia pod kompa za free musze do mechanika jechac i płacić :/- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Ale juz odpinalem aku i nie musiałem kodować kluczyka działa normalnie Potrzebuje na 2-3 godziny odłączyć akumulator żeby wypiąć klimatronik to chyba nie powinno nic się stać czy kluczyk rozkodować? Mialem juz odlaczany aku i nic się nie działo.- Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Witam mam pytanie: Żeby odpiąć ( wyciągnąć) panel klimy trzeba odłączyć akumulator żeby nie narobić błędów w kompie ?- Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Dzięki- Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
To powinno byc ok jak wymienie te zarowki ?- Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
A w postojowki włożyłem ledy i nie pokazuje mi błędu- Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Witam mam pytanie: Chce wymienić w halogenach żarówki ze zwykłych na led i czy będą świecić bez modu wiem że razem z postojowkami chodzi mi o to czy po samej wymianie będą świecić czy trzeba jakiś modul robic ( nie chce robic z halo dziennych tylko same żarówki wymienić) Audi A4 B6- Woda pod dywanikiem kierowcy w A4 B8
Dzięki- Woda pod dywanikiem kierowcy w A4 B8
No ale jakby woda zamiast splynac leciala na dywanik od drzwi to podczas jazdy w deszczu lecialaby kierujacemu na nogi chyba ze sie myle. Gdzie mozna taka trytytke dostac/kupic?- Woda pod dywanikiem kierowcy w A4 B8
Kolego POWER-KRIS a ta trytytka to co to jest ? Mnie mechanik - elektryk uszczelnil puche kompa i do listopada bylo sucho przyszla zima spadlo troche mokrego sniegu i dalej mokro :/- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dzieki za podgląd mniej wiecej u mnie podobnie bedzie to wygladalo jak na fotce wyzej . Nie bedzie chyba tak zle- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Ok dzięki- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Szerokość 7 cali ET45- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam . 215/55 r.16 ET45 jak beda wygladac na A4 B6 sedan ? Chodzi mi o to czy beda schowane , wystawac czy na równo z blotnikiem ? No i czy nie beda trzec o elem. zawieszenia. Za odp. z góry dzieki . Pozdrawiam. - Brak daty - nagle zniknęła