dawid6693

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia dawid6693

Reputacja

1. Tez jestem ciekaw jak będą wyglądały po miesiącu czy dwóch. I jak zareaguje guma na śnieg i sól. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  2. Są jeszcze takie do zamocowania na śruby tylko nie wiem czy nie szkoda niszczyć tapicerki :/ Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  3. Też obstawiam połamane kable w gumowym łączniku. Musisz rozebrać i polutować.
  4. Ja miałem taki przypadek że pompka się zawiesiła i wystarczyło w nią uderzyć kombinerkami i działa dalej
  5. Jak kupiłem najtańszy na allegro i też nie mam z nim problemów
  6. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/255828-bezpiecznik-elektryki-fotela/ poszukaj tutaj
  7. Często przyczyną jest uszkodzona uszczelka pod obudową komputera w podszybiu, u mnie jednak woda dostała się nie wiem jak ale jak byłem w górach i samochód stał na skosie i całą noc padał deszcz. Było to jednorazowe. Jeśli u Ciebie nie wysycha to stawiam na uszczelkę kompa.
  8. Ja polecam regeneracje. Też regenerowałem i efekt był rewelacyjny. Płaciłem 250zł za obie (regeneracja odbłyśnika i czyszczenie całego wnętrza, bez polerki klosza)
  9. Ja bym spróbował wypolerować klosze. Widziałem podobne lampy w A6 i po polerce różnica była znaczna. Lepiej wydać 80zł i sprawdzić niż zaraz kupować nowe lampy.
  10. Czy mocny to ci nie powiem bo nie miałem Ceny myślę że w 10zl się zamknięte plus ewentualne koszty wysyłki. Na allegro albo w Google wpisz 'uchwyt do gasnicy samochodowej' Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  11. Ja bym zamontował do bocznej ścianki bagażnika są takie fajne uchwyty na rzepy.
  12. Nowe ostrze i bez większych problemów poszło Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  13. Witam. NA początku zaznaczam że problem dotyczy Audi A3 8P po lifcie - szukam pomocy gdzie się da Założyłem multifunkcję do Radia Concert II Plus wszytsko ładnie działa ale nie mogę nigdzie znaleźć jak zakodować aby na FISie po naciśnięciu rolki pokazywało listę utworów/stacji radiowych. Nie jestem też pewien czy w A3 takie coś było możliwe bo przykład biorę z A6 C6. Z góry dzięki za pomoc.
  14. Góra 30-40 minut pracy robiłem co prawda w a3 ale tu jest podobnie. Plastik dało się ciąć nozykiem do tapet. Potem pilnikiem żeby ładnie wyglądało i po robocie. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  15. Ja miałem 2 komplety ori i oba dywaniki kierowcy po jednym sezonie skończyły z dziura.. duża w tym zasługa damskich obcasów Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka