Skocz do zawartości
IGNOROWANY

padła elektryka w drzwiach kierowcy


Goofy

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak w temacie mam problem z elektryka w drzwiach kierowcy, a mianowicie nie dziala sterowanie lusterkiem lewym, centralny zamek nie zamyka ani nie otwiera z pilota, nie dziala swiatelko czerwone w drziach, oraz nie podswietla panelu przyciskow szyb, i lusterek, lecz gdy zamykam auto kluczykiem zamyka sie całe

wiazke instalacji drzwi juz wymontowalem i zostala naprawiona i nic to nie zmieniło. co moze byc tego przyczyna ze nadal mi nie dzialaja ww funkcje? zemek? czy może modul sterujacy w drzwiach kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG pokazuje jakieś błędy? Sprawdziłbym moduł w drzwiach.

Ja miałem taką sytuację, że regulacja prawego lusterka działała tylko w dół i w prawo - pomogła wymiana modułu, więc może i Ty spróbuj pójść ta drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko blad 01811. Kupilem uzywana wiazke i dalem elektrykowi do ewentualnej naprawy i sprawdzenia czy jest ok. Napisze pozniej po zlozeniu jaki efekt.

I po zabiegu. Wiazka poprawiona przez elektryka i wszystko smiga. Zamek zamyka i otwiera i zaczely kierunkowskazy przy zamykaniu migac, podswietlanie panelu drzwi rowniez podswietla, swieci swiatelko drzwi, lusterka steruja sie obydwa, i ryglowanie przyciskiem zaczelo dzialac. Wszystkie bolączki ustapily po wymianie wiazki.

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...