Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 131KM jak wycisnąć basowy pomruk


sveevs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie zaczynam przygodę z tym samochodem i chcę to zacząć od zrobienia samochód pode mnie
Chciałbym zacząć od wydechu mojego Audi 2.0 131KM wycisnąć trochę basu jakiś pomruk, nie chodzi mi o jakąś drezynę ale drażni mnie ten cichy dźwięk, może moc auta nie powala ale wydaje mi się że jakoś da się trochę ten dźwięk zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj koncowy sportowy wydech i po kłopocie lub ze swojego tlumika zrób przelotowy i dospawaj jakieś ladne koncuwki też troche pomoże naj tanszym kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj koncowy sportowy wydech i po kłopocie lub ze swojego tlumika zrób przelotowy i dospawaj jakieś ladne koncuwki też troche pomoże naj tanszym kosztem

A może mógłbyś coś zaproponować np firmę lub model konkretny, dziś mierzyłem dokładnie jakie wymiary są orginalnego żeby wiedzieć co tam zmieszczę, do tego dochodzi wymiana tłumika środkowego jest totalnie przepalony już. Każda wskazówka jest cenna bo będę się brać za to sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak środkowy usuniesz to bedzie głośno , no chyba że końcowy seryjny zostanie, jeśli końcowy myślisz zmienić na jakiś sportowy to proponuje środek zostawić , jeśli końcówki to może coś z pólki ultera ... http://new.ulter.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak środkowy usuniesz to bedzie głośno , no chyba że końcowy seryjny zostanie, jeśli końcowy myślisz zmienić na jakiś sportowy to proponuje środek zostawić , jeśli końcówki to może coś z pólki ultera ... http://new.ulter.com.pl/

Chcę środkowy zostawić znalazłem na allego za 100 zł środek, a samych końcówek nie chcę też bo to nic nie da moim zdaniem, więc to musi być cały tłumik sportowy końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...