-
A4 B6 2.0 Tłumik końcowy/przelotowy sportowy
A coś byś polecił ?
-
A4 B6 2.0 Tłumik końcowy/przelotowy sportowy
Planuję zmienić oryginalny tłumik końcowy w swoim audi na sportowy. Jaki tłumik polecacie czy lepiej jakiś przelotowy i dospawać końcówkę ładną jakie firmy polecacie a jakich się ustrzegać ?. Chcę dźwięk podobny jak słyszalny tutaj
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Wziąłem się do pracy zaczynam od kółek o to mój nowy nabytek 8jx17 odsadzenie feli 35. Rant troszkę pokarany ale przy oponie nawet nie będzie widać za sezon dwa, to naprawię teraz nie mam na to funduszy polerka wchodzi w grę. Teraz czas na zawieszenie, jakby ktoś wiedział, miał namiary na jakieś używki sprężyny, czy nawet nowe które polecacie zielonemu, Będę wdzięczny !
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Ale sama dokładka S-line z tego co wiem nie pasuje do zderzaka ori i trzeba ją rezać, znalazłem dziś coś takiego może się wypowiesz co sądzisz? http://dragon.istore.pl/pl/zderzak-przedni-s-line-audi-a4-8e.html Teraz tylko pytanie z jakiego to plastiku zrobione? Iczy aby napewno cały derzak czy dokładka. Do rezanie góry zwykłego zderzaka do dokładki s-line to 10 minut roboty, żadna filozofia... Pierwsze cięcia trochę się bałem, ale później to już bez zastanowienia Taki efekt: Ci wyszło no ja jeszcze tego nigdy nie robiłem może z jakimiś instruktażami i bym poleciał, no ale kupić dokładkę dokupić te kratki S-line drogie lakiernik trochę sporo, spróbuję się skontaktować z tym sklepem i się dowiedzieć co to za materiał, czy to cały zderzak co i jak.
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Ale sama dokładka S-line z tego co wiem nie pasuje do zderzaka ori i trzeba ją rezać, znalazłem dziś coś takiego może się wypowiesz co sądzisz? http://dragon.istore.pl/pl/zderzak-przedni-s-line-audi-a4-8e.html
-
2.0 131KM jak wycisnąć basowy pomruk
Chcę środkowy zostawić znalazłem na allego za 100 zł środek, a samych końcówek nie chcę też bo to nic nie da moim zdaniem, więc to musi być cały tłumik sportowy końcowy
-
Jak wymienić żarówki w przedniej lampie i odpiąć złącze elektryczne
Mógłbyś podrzucić jakiś link gdzie można kupić te złącza i usuwam temat
-
Jak wymienić żarówki w przedniej lampie i odpiąć złącze elektryczne
Próbowałem ! nie idzie siedzi twardo ledwo ją na boki ruszam .., ktoś przede mną też miał z tym problem bo inaczej by nie połapał tego zatrzasku czy jak to nazwać.. A szkoda to połamać całkowicie bo zwiastuję to wizytę w ASO i zapewne nie mały wydatek ;<
-
Jak wymienić żarówki w przedniej lampie i odpiąć złącze elektryczne
Witam wydaje mi się że ten temat może się przydać wielu klubowiczom, na pewno był gdzieś już ruszany ten temat ale nie mogę się go doszukać. Przepaliła mi się pozycja i chciałem ją wymienić okazało się że złącze z wiązką kabli z prawej strony jest połamane z lewej w sumie Ok ale też za chiny nie dałem rady go odpiąć. Wykręciłem sobie lampę żeby mi było łatwiej ale niczym nie idzie już grzałem tę złącze, ciągałem ruszałem siedzi jak PROFESOR X i nie puszcza. z Prawej strony też nie dam rady odpiąć chociaż złącze nie jest uszkodzone. Oglądałem jak to wygląda na filmikach gość wciska śrubokrętem słychać "klik" i złącze puszcza u mnie niestety to nie działa. Radźcie mi jak to, co z zrobić ? czy może wyłamać to po prostu już nie mam sił 3 próba i znów nie puszcza.
-
2.0 131KM jak wycisnąć basowy pomruk
A może mógłbyś coś zaproponować np firmę lub model konkretny, dziś mierzyłem dokładnie jakie wymiary są orginalnego żeby wiedzieć co tam zmieszczę, do tego dochodzi wymiana tłumika środkowego jest totalnie przepalony już. Każda wskazówka jest cenna bo będę się brać za to sam
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Z cierpliwością gorzej, bo się chcę ale się nie ma takiego budżetu żeby się zamknąć bo i też nowe pomysły Jakby nie udało się nic zmienić to chciałbym te szare dokładki w kolor nadwozia a z przodu taką dokładeczkę jeszcze, mam czarne auto więc robił bym na ten wzór, zglebić też bym chciał lecz to też kosztuje .. :/ biedacko na razie
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Kupiłem A4 B6 2001 rocznik przywieziona z Niemiec. Chciałbym jednak trochę zmienić design szare dokładki, hokeje zderzaków zamienić i tu zaczynają się moje schody, chciałbym się was poradzić nie chcę robić żadnej wioski, auto ma nabrać sportowych zarysów. Pakiet S-line czy S4 jest bardzo drogi jak na ucznia za drogi, od czasu do czasu dorobię jakiś hajs i odkładam właśnie i czy jest możliwość w ogóle zmiany na jakiś pakiet ospojlerowania czy lakierowanie szarych dokładek zmieni trochę wygląd . Czy jest możliwość wymiany dokładek zderzaków lub całych za jakieś rozsądne pieniądze liczę się jeszcze z kosztami lakierowania czy coś w ten deseń. Czekam na wasze odpowiedzi pomysły ! może coś napisałem nie tak jak trzeba dopiero zaczynam wybaczcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawia wszystkich klubowiczów Karol i jego A4B6
-
2.0 131KM jak wycisnąć basowy pomruk
Witam Panowie zaczynam przygodę z tym samochodem i chcę to zacząć od zrobienia samochód pode mnie Chciałbym zacząć od wydechu mojego Audi 2.0 131KM wycisnąć trochę basu jakiś pomruk, nie chodzi mi o jakąś drezynę ale drażni mnie ten cichy dźwięk, może moc auta nie powala ale wydaje mi się że jakoś da się trochę ten dźwięk zmienić.