Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] wysuniety wewnetrzny przegob ... pomocy :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kiedys pytalem sie co to moglo sie stac jak leci olej spod wewnetrznego przeobu, dzis zauwazylem ze przeob wewnetrzny jakby wysunal sie z 0,5 cm ze skrzyni biegow.

I teraz moje pytanie, jak on tam siedzi wogole w skrzyni, jest on na jakims wielo klinie czy jak?? Moze wystarczy do wtylko wpic spowrotem czy jakos inaczej??

Plis pomozcie ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 12 Październik 2008, 17:49_________________________________________________P.S jaby co to moge zarzucic fotke

Opublikowano

chyba skrzynia biegów na warsztat,inaczej nic się nie zrobi

pzdr.

Opublikowano
  • Autor

chyba skrzynia biegów na warsztat,inaczej nic się nie zrobi

pzdr.

niom oki ale co tam moglo sie stac??

Opublikowano

przegub ma zabezpieczenie w postaci sprężystego pierścienia i on trzyma przegub na miejscu jeśli ci spadł to przegub będzie wychodził i teraz dwie sprawy pierwsza to że koś podczas naprawy zawieszenia albo osłon przegubów wysunął go niechcący wtedy wystarczy go tylko dobić i jest git po drugie gorzej jak spadł do skrzyni pierścień bo jak przykleił się na magnes w korku spustowym to małe piwo gorzej jak wejdzie gdzieś między tryby ;(

Opublikowano
  • Autor

przegub ma zabezpieczenie w postaci sprężystego pierścienia i on trzyma przegub na miejscu jeśli ci spadł to przegub będzie wychodził i teraz dwie sprawy pierwsza to że koś podczas naprawy zawieszenia albo osłon przegubów wysunął go niechcący wtedy wystarczy go tylko dobić i jest git po drugie gorzej jak spadł do skrzyni pierścień bo jak przykleił się na magnes w korku spustowym to małe piwo gorzej jak wejdzie gdzieś między tryby ;(

aha...

jest to przerub od stronu kierowcy czyli zaluzmy ze wystarczy rozpiac przegub wewnetrzny od polosi napedowej i potem odkrecic ten dekielek w skrzyni i oblukac??

Opublikowano

najprościej wysunąć całą półośke wraz z przegubem wtedy będziesz widział czy zabezpieczenie tam jest czy nie ma, albo jak chcesz to zrób jak pisałeś ale nie odkręcaj dekielka tylko wyjmij przegub ze skrzyni ps; jak wysuniesz półoś to wyleje ci się trochę oleju więc sobie coś podłóż i oczywiście uzupełnij poziom

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.