Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tarcz tył AUDI A4 B5 1998 1.8 potrzebuję szybko pomocy


twister13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że się ustawiłem na wymianę tylnych tarcz z mechanikiem na sobotę, potrzebuję pilnie pomocy gdyż muszę je zamówić. Problem jest taki, że mechanik twierdzi że trzeba kupić tarcze (specjalne bo mam abs??), klocki, łożyska za komplecik krafta wyliczył mi 380zl na allegro tarcze i klocki mam za 180. Co potrzebuję do tego kompletu? http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-tyl-audi-a4-b5-1995-2001-i5083334083.html. Moje tarcze są bardzo stare już praktycznie ich nie ma cud że auto hamuje aha i są pogięte bo strasznie mi bije w kole i przy obracaniu się zacina... Czy potrzebuję pierścienia ABS i łożysk? Szukałem po internetach ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierscien abs mozesz przełożyć ze starej tarczy o ile nie pęknie przy zbijaniu.Łoźyska najlepiej nowe to masz w całości nabijasz nowe bieźnie od łożysk w tarczę i zakladasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jestem po rozmowie z mechaniorem i mówię że drogo te części i sam zamówię. Bo ten sam komplet krafta to za 200zeta a nie za 400 to mi mówi że łożysko i piasta też musi być. Rozumiem że z łożyskiem nie ma piasty w komplecie? Jakiej marki mam kupić to łozysko i piastę? Czy ten komplet ferodo co podałem będzie dobry, możecie coś jeszcze polecić?


ludziska help!! Chciałbym mieć na sobotę wszystko co potrzeba więc dziś musiałbym zamówić... Jakiej firmy komplet tarcz i klocków na tył do 300zeta i piasta z łożyskiem do 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup sobie tarcze i klocki oraz łożyska fag lub skf w tarczach już masz piasty tak jak ci pisałem w tarcze nabijasz nowe bieżnie od łożysk przekladasz pierścień ABS i po temacie

Możesz kupić lepszą półkę cenową ATE lub Brembo wszystko zależy od kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ferodo będzie ok czy lepiej dołożyć kilka złotych i kupić ate bo różnica 50 zeta ale znów za 50 zeta to mi mechanik to wymieni ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na zestawie z przodu tarcze Brembo i klocki ferodo uważam za dobre jakościowo nie masz gdzieś w okolicy sklepu aby zamówić u nas na forum w dziale ogłoszenia komercyjne sprzedają napisz do kolegi wandeja lub dzik to ci doradza i jak dobrze pójdzie to jutro masz przesyłkę w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...