Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kołek ustalający, mocujący akumulator


matisstz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam korzystając dziś z wolnego i słonecznego dnia wziąłem się za przeczyszczenie otworów drożnych pod akumulatorem i nasmarowanie klem,

wyciągając akumulator znalazłem plastyk z ułamanym mocowaniem w kształcie mniej więcej litery T z ułamaną plastykową główką po śrubie w otworze,

z tego co mi się udało znaleźć w necie dowiedziałem się tylko że jest to kołek ustalający położenie akumulatora,

ale za chusteczkę nie wiem z kąt to wyleciało i gdzie pasuję dlatego że jest nie do końca kompletne i nie wiem jaki może mieć kształt w całości

przypuszczam że powinno być to w otworze po prawej zaraz za mocowaniem akumulatora no ale nie jestem pewien

wiem tyle że i bez tego akumulator się trzyma lecz nie wiem jak długo :P

jeżeli ktoś kto dysponuje zdjęciem bądź jakimś schematem poglądowym gdzie owy kołek powinien być ?

z góry Bardzo Dziękuję

Ps numer części to 8e0805462


temat zamknięty owy kołek zamówiony po numerze i już zamontowany w aucie

jedynie co to nowy ma wygląd w kształcie litery L ale spełnia swoje zastosowanie,

wciska go się w ostatni otwór po prawej zaraz za mocowaniem i dokręca plastykową śrubą od góry spełnia funkcje dystansu dla aku aby nie uszkodzić pompy hamulcowej bądź nie wyrwać przewodów,

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...