Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Straszne chrobotanie po wymianie przegubów


lukaszpra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj mechanik wymienił mi dwa przeguby, na Pascal, wróciłem do domu jakies 10 km wszystko było ok, dziś wyjazd do miasta 15km w jedną stronę ,zaczeło lekko stukać (jazda na wprost) gdy wracałem było coraz gorzej, stuki najbardziej słychać gdy puszczam nogę z gazu, i na luzie, podczas przyspieszania i hamowania cisza, podczas powrotu wysiadłem z auta i zaczolem ruszać kołem, koło ma luz tzn, chwyciłem za oponę i zaczołem szarpać pionowo i poziomo. Czy mechanik coś skopał? proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe przeguby nie powinny chrobotać, tym bardziej na prostej drodze,

nie wiem co miałeś demontowane w aucie aby je zmienić ale możliwe że czegoś nie dokręcił

myślę że może być to łożysko na piaście poluzowane bądź za mocno ściśnięte i rozsypane

sprawdź to na pierwszym miejscu albo po prostu odwieź ale ostrożnie !!! auto do mechanika z powrotem w ramach gwarancji :)

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koła są dobrze dokręcone, sprawdź. Może tylko palcami były "złapane".

Kolego.. samemu mi w to ciężko uwierzyć ale trafiłeś.. nie chce pomyśleć co by było gdyby koło odleciało, jechałem z całą rodziną... muszę zadzwonić do mechanika i go zje**ć. Dzięki za szybką odpowiedż

PS,

Od dzisiaj po wizytach u mechanika i pracach związanych z odkręcaniem kół sprawdzam czy dokręcili....

Edytowane przez lukaszpra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...