Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokada wszystkich hamulców


HatefulEvil

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po robocie trochę się nakręciłem, żeby wyjechać i nie pamiętam w którym momencie "inaczej mi się depnęło" na hamulec (ciężko mi teraz powiedzieć czy mi wpadł, ale raczej nie). Później podczas jazdy coś słabo się zbierał - myślałem najpierw, że to jakiś spadek mocy czy coś, ale zorientowałem się, że hamulce trzymają (i nie był to niestety ręczny). Żadnych kontrolek w trakcie jazdy czy to z hamulca czy z abs. Na placu pod blokiem sprawdziłem i wszystkie felgi rozgrzane, z czego wnioskuje, że wszystkie hamulce się zablokowały. Powiedzcie, że jest to do ogarnięcia "pod blokiem" :/


Hmm. poszedłem sprawdzić jeszcze raz ten problem i nie miałem teraz zaciśniętych hamulców, ale mimo wszystko gdzieś chyba coś jest nie tak skoro doszło do takiego problemu i powinieniem to zdiagnozować? Czy "no uj wie co się stało może będzie dobrze"?? :P Płyn wymienić czy coś... sam już nie wiem. Jakiś czas temu miałem robioną pompę i przy tym wymieniany płyn.


Znowu to samo :/

Jest coś podobnego do zaworu który reguluje hamowanie tyłu a przodu w układzie hamulcowym?

Mechanik mówił chyba że wymienił coś takiego - znaczy się ja tak wnioskuje, bo on nazywał to zaworem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19812-b5-afn-korektor-sily-hamowania/ z czego wynika, że robi mnie w *****...

problem "rozwiązany" - odsyłam do mojego nowego tematu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314316-u-krzyska-ofiar-katynia-68-zabrze/


Dobra znowu dzieje mi się to samo.naprawdę nikt nie ma żadnych pomysłów? ;/ Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...