Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wnetrze carbon - pytanie o numer części


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem w trakcje kompletowania koloejnych carbonow i srodkowego tunelu.

prosilbym o numer tej czesci zanzaczonej czerwonym kwadracikiem.. Zielonogórsy spece w Aso zapieraja sie rekami i nogami ze ta czesc wystepuje tylko w drewnie i czarnym plastiku. :polew:

8d8c7cc685b73d22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez szukam szukam... ale pod 2 din;) :gwizdanie:

A to nie jeden grzyb czy pod 2 Din czy nie ?

Pod 2 Din to musi być specjalna popielniczka ...ale pokrywa lewarka to chyba nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrywa lewartka tez;)

pod 1 din jest ona wyprofilowana za popielniczka ku gorze a w 2 din nie;)

szukaj lukasz fajnych karobonow!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj lukasz fajnych karobonow!!:)

Ja juz mam koncepcje na dodatkowe Carbo w moim niebieskim :gwizdanie:

Elementy na deche pod 2 din . to przy okazji :good:[br]Dopisany: Październik 13, 2008, 08:24:07 pm_________________________________________________

pod 1 din jest ona wyprofilowana za popielniczka ku gorze a w 2 din nie

..a kto patrzy pod popielniczkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za to mam pomysl na nowe kolka:D [br]Dopisany: 13 Październik 2008, 21:33_________________________________________________ale tak na pradwe do zapodajcie numer czesci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tym numerem bo nic podobnego nie mogę wyszukać. Najlepiej jakbys podjechał pod ASO i pokazał to goście Ci znajdą i będziesz miał numer. Dla zmył możesz powiedziec, że chcesz kupić, ale jest za drogo... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnei to wczorakj wykonalem...:/

facet w Aso probowal mnie uswiadomic ze ten pastik wystrepuje tylko w drewnie..a co to carbon to on nie wie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aso muszą mieć te numery bo się pytałem kiedyś jak nie mogłem dostać carbonów na drzwi ..to podali mi 760 zł /sztuka :guma:

Poszukam mozę coś znajde ..dla wspolnego dobra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to cena tej malej pierdoly w Aso moze byc nie mała...:/ ja tez sprobuje poszukac numerow wszytskich karbonow i bedzie spokoj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne cena w Aso sprawi że nasz portfel dostanie ataku paniki ..rozerwie kieszeń i wbije sie ze 200 m pod ziemie :decayed:

Takie graty to tylko na Ebay .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... :mysli:

tu macie wszystkie numery części w kolorze "carbon" w B5, z podziałem na konsolę 1 i 2 DIN wraz z przyblizonymi cenami w niemieckim ASO, poszukiwany nr czesci zaznaczylem na czerwono, ale jest małe ale, bo według etki końcówka przy numerze "b98" oznacza kolor "czerń satynowa" wiec być moze powinna miec koncowke "X06" ale z drugiej strony byc moze b98 w przypadku tej konkretnej czesci oznacza kolor Carbon :naughty:

a2e74afc0472a6bem.jpg

a tu jeszcze link do aukcji Ebay gdzie gosc sprzedawal caly komplet za 560 ojro, niestety nie podawal tam koncówek, (zdjecia na samym dole po prawej)

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160257447354&indexURL=

mam nadzieje ze choc troche pomogłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dryndolne dziusiaj do Aso do pozniania i moze sie co nie co dowiem:D ;) dzieki za pomoc. [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 15:41_________________________________________________natrafilem w koncu na carbon;) za fajna cene, w tygodniu przybedzie do mnie:) :kox:

326bf3d082438267.jpeg[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 23:46_________________________________________________odkopuje temat. ma ktos cos jakies info na temat karbonu w B5??[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:11_________________________________________________jezeli ma ktos Etke z cenami ... ile to kosztuje w Aso... 8D0 864 261H -zwykly czarny plastikm nie drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...