Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mało kucy audi a4 b6


Patryk41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam audi a4 b6 2002r. 1.9tdi 130km. Chciałbym zwiększyć jego moc ale tak żeby nie zajechać silnika, myśle że 150-160km by było bezpieczne??

Jakim najtańszym sposobem można zwiększyć moc? Znalezłem coś takiego: https://www.proracing.co/pl-pl/component/virtuemart/329/37/audi/diesel2012-11-23-12-37-22/a42012-11-23-12-41-07_/2013-04-29-19-26-40-8010-detail?Itemid=0czy jest to bezpieczne? ( kiedyś mój kumpel miał takie coś przy passacie i ładnie mu sie zbierał) Czekam na wasze opinie i propozycje jak najtańszym kosztem zwiększyć moc silnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtanszy i najlepszy sposob to podniesienie mocy poprzez modyfikacje oprogramowania w sterowniku silnika .


To co pokazales nadaje sie na powieszenie na lusterku ;-)

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W w jakich grancach cenowy taki zabieg oscyluje?

zalezy gdzie robisz

500 - 1000 zł.

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Swego czasu miałem chyba 4 potencjometry radiowe w aucie i oszukiwalem co się da. Różnice było czuć ale strach przed demolką silnika też.

Temp. Paliwa,powietrza,wody wszystko daje różnicę, pytanie tylko czy warto niszczyć silnik takimi pseudo tuningami.

[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Każdy wkłada taki wynalazek na własną odpowiedzialność.Po prostu należy się zastanowić czy wydać 119 zł na takie coś czy dozbierać kasę i zrobić program,tym bardziej,że jest u kogo z forum zrobić za atrakcyjną kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że każdy chce jak najtaniej,ale w Twoim przypadku trzymaj się rad doświadczonych kolegów i zrób pożądany program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, zbieram kaske na program . A teraz mi powiedzcie na ile koni maksymalnie moge zwiększyć ale tak żeby nie szkodzić silnikowi??? teraz mam 130km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, zbieram kaske na program . A teraz mi powiedzcie na ile koni maksymalnie moge zwiększyć ale tak żeby nie szkodzić silnikowi??? teraz mam 130km

To juz nalezy do decyzji osoby ktora bedzie Ci robic modyfikacje.

Gneralnie jak motor zdrowy to 160-170 ps i 360-380 nm jest wartosciami optymalnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...