Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryk41

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryk41

  1. Jaka dokladna nazwa oleju valvoline do audi a4 b6 1.9tdi 130km avf ? Zamierzam przejsc z motula specific 5w40
  2. Patryk41 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Problem rozwiązany , wymiana czujnika na nowy pomogla tego przy sprezarce. Tylko teraz sie zastanawiam bo klima na LO wentylator na polowie kresek i niby chlodzi ale na vagu pokazuje ciśnienie 6bar a na zgaszonym 4 bar czy to poprawne wyniki ?
  3. Patryk41 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Zmostkowałem i klima nie dziala i wentylator tez sie nie załącza . Jaki inny moze byc powod? Wentylator podłączyłem na krotko działa i + do modułu dochodzi a jak wlaczam sprawdzenie wentylatora w vagu to sie nie załącza , błędów brak . Nie wiem czy to ma cos wspolnego
  4. Patryk41 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Z tego co pamietam to identyczny zaworek mam przy skraplaczu i on jest na 2 piny
  5. Patryk41 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Zmostkowac kostke ktora idzie od strony samochodu czy tą co wychodzi ze sprężarki znaczy to jest jedna kostka tylko jak sie ją rozepnie to z ktorej strony zmostkowac ? Pytam bo nie chce niczego popsuc
  6. Patryk41 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    A jak sprawdzic ten zaworek ?
  7. Patryk41 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Bylem , niestety u mnie jest tylko jeden zaklad z kimatyzacjami i powiedzeli ze pewnie sprezarka zatarta bo nie ma zadnych błędów. Ale jednak sprzęgło nie jest zerwana wiec na moje jest to niemozliwe. Gdzie znajduje sie ten zawór ?
  8. Patryk41 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam audi a4 b6 2002r i mam problem z klimatyzacją. Wszystko działało ok ładnie chłodziło aż pewnego dnia zapalił się econ około tygodnia temu. Byłem dziś napełnić klime i okazała się nieszczelność na łączeniu węża z chłodnicą, został wymieniony oring. Podłączyli maszyne , szczelność wyszła ok, nabili czynnik z nowym olejem 500g. Econ zgasł ale klima nie chłodzi. Po podłączeniu vaga jest tylko błąd01274 ale wątpie żeby on był związany z tym problemem. Wentylator klimy się nie załącza i z kratek nie leci zimne powietrze. Sprzęgło samozrywne bo takowe występuje u mnie jest na swoim miejscu.W blokach pomiarowych pokazuje ciśnie 4bar i te procenty po wcisnieńciu econ się zmieniają Co to może być ?Prosiłbym o pomoc
  9. tak wszystko działa, blędów brak. Jutro jeszcze raz vaga podłącze zeby sie upewnic
  10. a jest jakis oddzielny bezpiecznik tych drzwi bo tak sie zwarcie zrobiło że podejrzewam ze napewno jakiś bezpiecznik musiał paść?
  11. Nie łączyła kostka o ktorej mowiłeś , wszystko zrobione i wszystko działało to mowie założe żarówke led jak we wszystkich innych. Włożyłem ją zaświeciła coś zaiskrzyło i znowu nie ma plusa na tej czerwonej lampce co zrobić? bo już nie mam siły na tą lampke...
  12. kostka przeczyszczona wszystko ładnie styka a lampka nie działa , brak +. Myślałem o czujniku w zamku ale jak górne lampki podsufitki się zapalają to musi działać.. Tak myśle czy z tą czerwoną lampką nie podłączyć się gdzieś do kabla co idzie do lampki podsufitki tylko jak? Zawartość dodana 0 minutes later Jeszcze sprawdzałem vagiem i żadnych błędów nie ma
  13. Jest brak plusa w tej kostce o ktorej mowisz co zrobic?
  14. mam audi a4 b6 i mam problem z prawymi przednimi drzwiami. po otwarciu drzwi nie działa czerwona lampka, wcześniej działała. Przekładałem cała lampke, podmieniałem żarówki, zdjąłem boczek wszystkie kable sprawdzone a na oprawce brak +. Podnoszenie opuszczenie szyby działa, głośniki działają, podświetlenie guzika od szyby działa i po otwarciu drzwi górne lampki w podsufitce się zapalają. Szukałem ale nie moge znaleźć który kabelek w kostce która mieści się pomiędzy karoserią a drzwiami w gumie odpowiada za tą lampke. Wspomógłby mnie ktoś jakims schemacikiem który to kabelek? Jest tam 8kabli z czego dwa dolne są od głośników, także prosiłbym o opis tych 6 każdy za co odpowiada albo kolor tego jednego który odpowiada właśnie za tą lampke
  15. jaki będzie najlepszy olej do skrzyni 6-scio biegowej o ozanczeniu gba ?
  16. mam audi a4 b6 zawieszenie seria i mam obecnie alufelgi 16 na oponach 215/55 . Kupiłem dziś orginały sline 7,5cala et43 17-stki. i teraz jakie opony założyć 205 czy 215/50 żeby licznik nie oszukiwał? nie chce szerszych typu 225 badz 235, ponieważ jeździłem na takich i drogi w mojej okolicy nie pasują do takiej szerokości czekam na pomoc
  17. Patryk41 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6
    ok dzięki a wie ktoś może jakie oznaczenie ma te łożysko w firmach fag i skf ?, czytałem ze to najlepsze firmy łożysk i z ktores z tej firmy chciał bym kupić
  18. Patryk41 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    jaki numer ma łożysko przednie lewe audi a4 b6 1.9 avf 2002rok ?
  19. 5.3litra przy prędkości 160km? ja przy tej prędkości mam ponad 8l a koło pięciu litrów mam spalanie przy prędkościach 80-110km. skrzynia gba silnik 1.9 avf
  20. Przepaliły mi się tungsramy megaliht +120% po roku z których byłem bardzo zadowolony. I teraz to samo czy sportlight +50% jest jakaś różnica w barwie? widoczności na drodze?
  21. certyfikatu nie potrzebuje hahahah czytam po forach i zamiennik opony 215/55 16 tak żeby nie oszukiwał licznik będzie 215/50 17?
  22. i to będzie na równo z błotnikami czy tak schowane żeby nie obcierało nic? ta szerokość nie bedzie za duża do takich opon? pytam bo zielony jestem w tym temacie
  23. Szukam felg 17 żeby założyc na nie opony 215/50, ponieważ mój szwagier ma 17 i ma na nich opony 225/45 i zle sie na tej szerokości jeździ (czuc każdą nierownośc) chce zamiennik opony 215/55 ale też miec 17 dlatego taki wybor. Jaką szerokośc felg i et mi polecacie żeby to ładnie wyglądało przy takich oponach?
  24. Posiadam audi a4 b6 sedan . Zawieszenie zwykłe. Mam teraz alufelgi 16 na oponach 215/55 i chciałbym założyć 17 ponieważ 16 wydają mi się za małe. Mam okazje kupić ładne alufelgi o takiej specyfikacji. Przód 6,5J X 17H2 ET42 na oponach 205/50 oraz tył 8,0JX17H2 ET37 na oponach 235/45. Oczywiście wzor felg taki sam i rozstaw 5x112 co o tym sądzicie?
  25. U mnie przyczyną była niedokręcona śruba kielicha amortyzatora ta z góry przy komorze silnika, koło zbiorniczka płynu chłodniczego a jeżdziłem tak 3 miesiące byłem u kilku mechaników a tu taka przyczyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.