Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak regulacji świateł


robitl

Rekomendowane odpowiedzi

zainteresowałem się tematem dołożenia ksenonu z samopoziomowaniem i mam koledzy pewien problem. nie wiem czy nie ma z tym za dużo roboty bo moje audi w ogóle nie posiada regulacji świateł(nie ma nawet silniczków), nie wiem jak to możliwe. i zdaje mi się że to szkoda się z tym męczyć. co o tym sądzicie? i powiedzcie mi dlaczego nie ma regulacji? jak to możliwe? w kabinie brak regulacji na wahaczu brak czujnika, w światłach silniczków. więc ani nie ma zwykłej regulacji ani auto. pacjent to audi z profilu.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo auto ze szwajcarii a tam jest jakiś przepis podobno że nie może być manualnej regulacji, u mnie było to samo, jak chcesz mam cały komplet pod samopoziom z czujnikami wiązkami itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładałeś u siebie włącznie z silniczkami w lampach?czy miałeś silniczki? bo trochę mnie przeraża perspektywa aż tak wielkiego rezania. jeszcze jakby była regulacja manualna to myślę że nie było by tak ciężko dołożyć samopoziom zresztą jest gdzieś opis na forum, ale jak to nawet silniczków nie mam no kompletnie nic..golas;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie miałem silniczków u siebie, ogólnie to kwestia dociągnięcia paru kabli, zamontowanie czujników i silniczków, wymiana wiązek lamp i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile za taki zestaw?tzn wszystko żeby to zamontować od A do Z? ale jakbym sobie nie dawał rady z montażem to będę prosił o jakieś chociaż delikatne instrukcje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też posiadam auto ze Szwajcarii i nie posiadam regulowania lamp, kolego bej jeśli posiadasz bądź znasz kogoś kto miałby ten cały zestaw to daj znać na priv bądź poniżej.

Ps.

Lampy też trzeba zmieniać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy zostają. weź ten zestaw od beja bo ja na razie muszę zamontować same silniczki i regulacje w kabinie. bo nie mam zbytnio kasy na cały zestaw, gdyż na wnętrze zbieram.

ps. jakby ktoś miał jakieś najlepiej jasne skóry do avanta w bdb stanie(czarne też przeboleje) a za kolor whisky zapłacę nawet więcej, to proszę pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...