Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obsługa MMI 3G basic - kilka pytań


wojwal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,



Jakis czas temu kupilem Audi A4 z MMI 3G basic - auto, soft i mapy z 2011 roku.



Soft: BNav_EU_P0054_D1


Mapy: 5.12.4



1. W moim MMI nie ma joysticka - czy istnieje jakis sposob, zeby obejrzec sobie mape? (w lewo, prawo... itp...) Kolkiem moge tylko zoomowac, moze jest jakis skrot o ktorym nie wiem?



2. Do tej pory korzystalem z Automapy - po ustawieniu trasy zawsze ogladalem mape gdzie nawi chce mnie prowadzic, czasem ustawialem korekty typu "Punkt przez" itp... Jezeli bez joystica nie da sie przegladac mapy - w jaki sposob moge sobie przeanalizowac ustawiona trase? Wiem, ze jest tryb demo - sprawdzilem go - niby moglby wystarczyc, ale strasznie wolno demo dziala. Ustawilem krotka trase na 100km - i pewnie z 10-15 minut zajeloby, zeby demo pokazalo cala trase do konca. Jest jakis sposob zeby to demo przyspieszyc, zwolnic?



Generalnie czy jest jakis prosty sposob, zeby szybko przesledzic (dosc szczegolowo) cala zaplanowana trase? Nie lubie jezdzic calkowicie na slepo - ufajac ze nawi ma zawsze racje ;)



3. Planowalem wgrac polskie menu - ale po lekturze forum - z tego co wywnioskowalem nie ma oficjalnego polskiego softu od Audi - tylko przerobki firm typu "Uczymy Auta Polskiego". Dobrze mysle, polskie wersje to tylko nieoficjalne nakladki?



4. Aktualizujac samemu soft - mozna uwalic MMI. A czy mozna cos popsuc samodzielnie aktualizujac / aktywujac tylko mapy?



5. Czy w przypadku wgrania polskiego menu od jakiejs firmy - w przyszlosci standardowe mapy nie beda kompatybilne - i aktualizowac trzeba bedzie w tej samej firmie?



6. Wolalbym uniknac aktualizacji softu - czy z moim softem pojda najnowsze mapy 2015? Czy jednak musialbym najpierw aktualizowac soft? Wiem, ze jest temat kolegi faktory opisujacy aktualizacje softu



7. Jezeli bede musial zaktualizowac ten soft - te bledy 03276 i 03175 - czy mozna je zignorowac, rozumiem ze na konsoli nic sie nie pokazuje, jedynie po podlaczeniu VCDS?



Dzieki wielkie za odpowiedzi ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Jak dobre pliki to nic się nie stanie.

6. Trzeba zrobić aktualizacje mmi

7. Nic nie wyświetla na konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...