Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Z 1BE na coś niższego


BF10

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiem, tematów było mnóstwo, springi, gwint itp itp. Otóż od pewnego czasu zastanawiam się co by tu wrzucić, żeby autko stało niżej. Obecnie jeżdżę na 1BE i przyznam, jeździ mi się komfortowo :D Wrzucając gwint ten komfort stracę - mam tego świadomość :) Dlatego pytam Was :D Co mógłbym wrzucić, co polecacie ? Czytałem dużo postów na ten temat, ale nie znalazłem nic co odpowie na moje pytanie :D Proszę o wypowiedź ludzi, którzy mieli do czynienia z gwintem, może czymś bardziej komfortowym ale też obniżonym, ludzi, którzy decydowali się przejść z serii na coś niskiego :D Nie znam się na gwintach itp, więc liczę na pomoc :)

Audi A4 B5, sedan, 1.8 PB, przedlift :D

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie sprężyny Eibach B12 Pro-Kit - komfort jak na serii + nieco lepsze zachowanie się auta w zakrętach, według producenta obniżenie -30mm czyli 10mm niżej od 1BE.

Z wyglądu takie obniżenie nie rzuca się zbytnio w oczy, powiedziałbym nawet, że jak ktoś nie wie że te auta stoją seryjnie trochę wyżej to nawet się nie skuma :) Na -40 już jest znaczna różnica, z tym że od -40 wymagane są amortyzatory z krótszym skokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o Eibach B12 Pro-Kit kiedyś myślałem, tylko, że 10mm tylko różnicy :) Trochę mała :D A w komfort wierzę :D Zastanawiałem się nad gwintem, coś nowego, dobrego koło 1000 zł dostanę? :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...