Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka silnika i gdzie ten olej


rebelheart

Rekomendowane odpowiedzi

3 tygodnie temu kupiłem a4 b6 2002 alt oczywiście i po kilkuset km zapaliła się kontrolka emisji spalin po podłączeniu do komputera wyskoczył błąd 16804 i 00420 niby 2ga sąda i niewydajny katalizator...dodam że nie szarpie jedzie płynnie i spalanie w normie...mechanik "przeczyścił 2gą sąde i nic dało, inny mechanik wymienił mi przepływke powietrza i też nic nie dało jechałem z tą kontrolką do holandii bo czas do pracy...paliła się ale nic sie nie działo niepożądanego...co wy na to....a co do oleju to oklepany temat na forum ale czy 1l na 2tyś to norma...może bardziej opłaca się dolewać niż remontować na dolewke kupiłem Mobil 10W40 a w sikniku mam Castrol bo jak bierze to niech chociaż tańszy bierze

...bo co niektórzy ładne kwoty na to wydają, a problem nie znika...dodam że jest to mój 1szy samochód i jestem troche zawiedziony ale oprócz tego autko jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze jestes nowy to najpierw powinienes troche poczytac forum nim założysz kolejny watek w temacie ktory sie wielokrotnie przewijal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...