Skocz do zawartości
IGNOROWANY

malowanie felg


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie szukam kogoś kto z głową ogarnia felgi, pierwsze co to potrzebuje przemalować jedną felgę więc najlepiej pistoletem żeby wyglądała jak pozostałe, drugi temat to proszek, jakiś dobry zakład co robi felgi od a-z, okolice śląska, jestem z dąbrowy górniczej więc im bliżej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę Aluexpress - narazie pod względem prostowania felg a za tydzień pod względem malowania proszkowego.

Firma uczciwa właściciel ugodowy idzie się dogadać co do ceny i przede wszystkim terminowi - obiecali że felgi będą wyprostowane za tydzień i tak też było. Pomogli nawet mojej żonie załadować je do samochodu żeby nie dźwigała. Usługa wykonana w 100% fachowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o samo malowanie proszkowe i piaskowanie mogę polecić w Katowicach :

Lakiernia Proszkowa "Konrad" Piotr Herych

tel. kom. 501 965 623

ul. Oswobodzenia 50
40-404 Katowice
woj. śląskie

człowiek ten nie regeneruje felg ale maluje proszkowo i piaskuje... trzeba dostarczyć gołe felgi ... mi malował na czarno i wyszły miodzio... za 4 sztuki 17" zapłaciłem 250 zł :) więc się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowałem u nich kilka razy, jest tanio, ale nie zawsze tak do końca jakby się chciało, ale stosunek jakość/cena ok
na tę chwilę potrzebuje tylko pomalować front jednej felgi, proszek odpada, tylko z pistoletu żeby wyglądała jak pozostałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie delocha to myślę że Turzol może się wypowiedzieć.

Edytowane przez Horneth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluexpress - ja również polecam, u mnie lakierowali na czarny mat a u znajomych w gun metal w c klasie i w nowej bmw 5 na ori kolor- wszyscy zadowolenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...