Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana skrzyni tiptronic 5hp19 ETZ na 5hp19 FRT Możliwa ?


TOP_TRADE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko do znawców tematu mam problem ze skrzynia moja w aucie to 5hp19 kod ETZ (a4 b5 kombi 2000r 2.5 tdi 150 ps)

Problem ogulnie ze skrzynią huczy wsteczny słabo ciagnie slizganie mam ogulnie z nią problemy auto zakupione dosłownie kilka dni temu na zimnym nie było problemów przy zakupie teraz wyszło szydło z wora ;)

chce ją wymienić i teraz pytanko do znawców tematu i klubowiczów

panowie czy można zamienić tą skrzynke na taką jak w temacie czyli 5hp19 FRT ??? Bez dodatkowych kombinacji ?

mój mechanik zrzuca stara wrzuca nową i będzie gitara czy będą jakieś myki np: z komputerem etc ?

czy wystarczy tylko zamiana skrzynek

Mam na oku tą 5hp19 FRT jest na aucie sprawna smiga jak trzeba ale czy swap tej skrzynki jest mozliwy ?

ps: mam już zestaw 7 litrów oleju + filtr uszczelka magnezy cały komplet i odrazu przy montażu tej drugiej skrzynki odrazu bym to powymieniał tak dla pewności i przedłużeniu zywota tej FRT

Pomózcie drodzy czy odpuścic szukać takiej samej ETZ bo na remont mnie nie stać dzwoniłem do ASB w 2 miejsca koszt min 3000-4000 tyś :(

z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.


Panowie pomożecie ?


znalazłem taki wykaz 11 skrzyń

http://google.plauto-czesci/skrzynia-biegow-automatyczna,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,2-5-tdi-150km,5-253-8886-101812.html

moja ETZ 1060 030065 wyglada na to że można zamienić na FRT 1060 030101

JAK MYŚLICIE ?


i jak panowie wiecie czy podejdzie ta skrzynka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...