Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[all b7]Rozrząd warszawa


Piasek k-6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy.

Powiedzcie mi proszę jaki polecacie serwis samochodowy w warszawie.Potrzebuje wymienić rozrząd plus jakieś usterki jeśli wyjdą w czasie roboty.Oczywiście chodzi również o taki serwis który wykazuje się pełnym profesjonalizmem a i zarazem z przystępną ceną :naughty:

Za pomoc z góry dziękuje

P.S jeżeli ktoś ostatnio wymieniał jak może to niech również napisze w jakich kosztach można się zamknąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piesek k-6

Ja jeszcze nie wymieniałem rozrządu u siebie lecz rozmawiałem o tym ze swoim mechanikiem i powiedział że zmieszczę się sporo poniżej 1000zł. Mechanik solidny i w miarę tani.

Jak by Ciebie to interesowało to zadzwoń do mnie bądź napisz PM co konkretnie chcesz zrobić i do jakiego samochodu, a ja zadzwonię do mechanika i się zapytam co i jak...

Pozdrawiam

Pietro3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jestem już po wymianie rozrządu w "MegaCar"(Przasnyska4) sama wymiana kosztowała mnie 400zł a części kupiłem wszystkie u Tom77 wiec cały rozrząd z wymianą wyszedł mnie 1200zł myślę ze to dobra cena.

Co do "MegaCar" polecam ich gorąco bardzo dobra,miła i profesjonalna obsługa, dzwonili w sprawie każdej części która była dodatkowa skrzniona i pytali czy wymienić. Zrobili rozrząd plus parę dupereli w jeden dzień.

Pozdrawiam Piasek K-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...