Jump to content
IGNORED

[all b7]Rozrząd warszawa

Piasek k-6
 Share

Recommended Posts

Witam Koledzy.

Powiedzcie mi proszę jaki polecacie serwis samochodowy w warszawie.Potrzebuje wymienić rozrząd plus jakieś usterki jeśli wyjdą w czasie roboty.Oczywiście chodzi również o taki serwis który wykazuje się pełnym profesjonalizmem a i zarazem z przystępną ceną :naughty:

Za pomoc z góry dziękuje

P.S jeżeli ktoś ostatnio wymieniał jak może to niech również napisze w jakich kosztach można się zamknąć:)

Witaj Piesek k-6

Ja jeszcze nie wymieniałem rozrządu u siebie lecz rozmawiałem o tym ze swoim mechanikiem i powiedział że zmieszczę się sporo poniżej 1000zł. Mechanik solidny i w miarę tani.

Jak by Ciebie to interesowało to zadzwoń do mnie bądź napisz PM co konkretnie chcesz zrobić i do jakiego samochodu, a ja zadzwonię do mechanika i się zapytam co i jak...

Pozdrawiam

Pietro3

Ok jestem już po wymianie rozrządu w "MegaCar"(Przasnyska4) sama wymiana kosztowała mnie 400zł a części kupiłem wszystkie u Tom77 wiec cały rozrząd z wymianą wyszedł mnie 1200zł myślę ze to dobra cena.

Co do "MegaCar" polecam ich gorąco bardzo dobra,miła i profesjonalna obsługa, dzwonili w sprawie każdej części która była dodatkowa skrzniona i pytali czy wymienić. Zrobili rozrząd plus parę dupereli w jeden dzień.

Pozdrawiam Piasek K-6

Koledzy przy jakim przebiegu należy zmienić rozrząd w A4 B7? Od jednych słyszałem, ze po 100tys od innych, że po 120 tys Pytam, bo różnie to bywa w poszczególnych autach. Pozdro :)